ЖАХЛИВО

0999489976 7 вересня 2021, 15:43
Минулого року оформила валютний депозит на рік. Проценти за депозитом мізерні (з трьох тисяч доларів приблизно три долари за місяць). Цього літа закінчився строк депозиту, його автоматично подовжили ще на рік, але ніхто навіть не подумав повідомити, що проценти стали геть примарними (на тіж самі три тисячі — шістдесят центів). Коли я захотіла забрати свої гроші, мені відмовили: керівник відділення Ощадбанку в місті Кропивницький (вул.Короленко) аргументувала це тим, що в Ощадбанку розірвання депозитного договору неможливе до закінчення строку договору. Оператор «Гарячої лінії» теж, як «папуга» повторює: «В Ощадбанку розірвання депозитного договору неможливе до закінчення строку договору». Чому я не маю права забрати свої «кровні»!!! Чому я не маю права розірвати угоду в одностороньому порядку, якщо мені геть не подобаються умови депозиту!!! Адже ви не вважаєте за потрібне інформувати своїх клієнтів про зміну процентної ставки (особливо у бік зниження)!!! ЖАХЛИВИЙ БАНК Нікому не раджу оформлювати тут депозит!
7 вересня 2021, 16:49
Доброго дня! Інформація про актуальні депозитні ставки в банку не приховується, вона є у відкритому доступі на офіційному сайті та оновлюється вчасно.
Умови взаємодії між клієнтом і банком чітко визначені договором, що укладається при відкритті депозиту. Ознайомитися можна за посиланням: https://www.oschadbank.ua/pravila-tarifi-ta-inse

ArcticBurn
ArcticBurn
9 вересня 2021, 12:17
«Чому я не маю права забрати свої „кровні“!!!» — потому что нужно читать документ, в который крестик ставишь.