Шахраї

TatDz 1 вересня 2021, 8:38
Картою не користуюсь дуже давно, півроку вона заблокована. Коли блокувала карту, на рахунку була чисто символічна сума, гривень 10 чи 20. Через півроку отримую повідомлення, що баланс від'ємний і треба сплатити борг. Який ще борг, якщо карта заблокована і ніякі операції по ній не проводяться? Закрити рахунок не можу, бо працюю по такому ж графіку, як і відділення банку. До того ж, в найближчому відділенні це не роблять, лише там, де відкривали рахунок. Це якесь знущання. Людям спеціально брати відпустку, щоб закрити рахунок і більше ніколи не зв’язуватись з цим банком?
1 вересня 2021, 10:53
Доброго дня! Навіть якщо одна з карток до рахунку заблокована, рахунок продовжує обслуговуватись відповідно до умов договору та діючих тарифів банку.

Перевірити, чому виник борг, ви можете через контакт-центр за номером телефону 0-800-210-800. Оператор зорієнтує вас в ситуації. Якщо це комісія, наприклад, за послугу смс-інформування, її можна просто відключити, тоді погасити заборгованість та звернутися до відділення банку, коли у вас буде така можливість. На сайті банку можна залишити запит на послугу зворотного дзвінка: https://www.oschadbank.ua/zvorotnij-zvazok

19036256
19036256
2 вересня 2021, 21:55
TatDz«Як не платити за обслуговування банківського рахунку, яким не користуєтесь? Якщо ви не користуєтесь карткою більше 12 місяців (жодного зарахування чи списання), стягується комісія 100 грн/міс. Три варіанти як не платити цю комісію: відкрити онлайн-депозит в Ощад 24/7; розрахуватись карткою хоча б один раз протягом року; звернутись у відділення банку, щоб закрити рахунок.», блокування картки нічого не значить, треба було не блокувати. а закривати рахунок, а не картку.