lavina2014 26 серпня 2021, 18:21
Відділення за адресою: Київ, вул. Червоноткацька, 35
Я здійснюю незалежну професійну діяльність, та є уповноваженим представником клієнта А Т Ощадбанк, надалі — Клієнт.

Діючи за дорученням Клієнта 26.08.2021 року, разом з представником Клієнта за довіреністю, приїхала у відділення номер 20 А Т Ощадбанк, що розташоване по вул. Червоноткацькій 35, для того, щоб проконтролювати видачу банківської пенсійної картки Клієнта представнику за довіреністю.
Менеджер, що приймала документи, повідомила що не може видати банківську картку Клієнта, посилаючись на внутрішні положення. Оскільки ми наполягали на поясненні причин, менеджер покликала начальника відділу Овдієнко О., яка на підвищених тонах почала наголошувати що Клієнт має статус ВПО, а тому його картку не видадуть, оскільки є внутрішні положення банку, а довіреність представника видана в Росії, вона взагалі не має сили. І дала усні розпорядження менеджеру не приймати у нас заяву на видачу картки, на що ми заперечили, намагались їй пояснити, що вона не має права не прийняти нашу заяву, на що вона відповіла, що адвокат це взагалі не представник, і спілкуватись з нами їй нема про що. А все що сьогодні вона може так це взяти копію паспорту, коду, довіреності та направити на перевірку службі безпеки банку, і лише після цього ми зможемо подавати якісь документи. У відповідь на дії Овдієнко О., я попросила аудієнцію з Начальником відділення, та здійснила дзвінок на 102, для фіксування факту самоуправства. Після цього прийшла невідома особа, повідомила що є працівником служби безпеки банку, на наше прохання назвати ПІБ та пред’явити посвідчення, особа пішла за документами. Оскільки приїхала поліція, і я почала писати заяву, начальник відділу передумала, дала дозвіл менеджеру і менеджер взяла на реєстрацію пакет наших документів разом із заявою.
Вважаю дії начальника відділу Овдієнко О. не тільки неправомірними, а і такими, що формують негативну репутацію державного банку.
27 серпня 2021, 10:26
Доброго дня! Довіреність, видана на території РФ, також приймається в роботу, а щодо обмежень по видачі карток — по довіреності неможливо видати електронне пенсійне посвідчення, це стосується всіх клієнтів, не лише ВПО. Хотіли б перевірити всі деталі ситуації. Будемо вам дуже вдячні, якщо зазначите нам в приватні повідомлення ПІБ клієнта та його контактний номер телефону.
З повагою

corsww
corsww
26 серпня 2021, 20:20
Ощад. Самое нелепое что вообще можно в больной голове представить. Это не банк. Это недоразумение. Бегите если есть возможность
lavina2014
lavina2014
28 серпня 2021, 9:54
Доверитель получал не электронное пенсионное удостоверение, а простую банковскую карту!

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Державний банк вчиняє геноцид по відношенню до громадян України, блокує пенсійні рахунки ВПО та поплюжить професійну діяльність адвокатів