Не віддали депозит, бо відкритий в іншій області

Tatlo 13 липня 2021, 16:17
В Миколаївській області оформила депозит і мені відкрили рахунок, чомусь «Мій комфорт». Коли термін депозиту вийшов, я звернулася до відділення банку в м. Херсоні щоб забрати гроші. Але мені їх не віддали!!! Працівник банку не бачить рахунки і депозити відкриті в іншій області, тому віддати гроші не може. Кошти будуть перераховані на рахунок «мій комфорт», але, щоб їх зняти, треба буде віддати 1% банку!!! За порадою фахівця відкрила інший рахунок «мій рахунок» щоб зменшити комісію до 0,5%. Але сума комісії досі незрозуміла, у різних відділеннях і на гарячій лінії говорять різне. В ощад 24 видно лише одну картку, а щоб побачити іншу, треба ще один акаунт зробити. Це як мінімум незручно! Щоб забрати мої власні гроші з депозиту треба або їхати в іншу область, або подарувати банку 1% від суми!!! Як тільки заберу гроші, позакриваю всі рахунки і ні ногою в цей банк.
13 липня 2021, 17:56
Доброго дня! Так, для отримання депозиту безпосередньо з рахунку в день його закінчення потрібно звернутися до відділення банку, яке обслуговує даний рахунок. З цієї причини для рахунків, що відкриті в різних областях, відкриваються окремі облікові записи в Ощад 24/7. Працюємо над тим, щоб виправити цей момент. Оскільки завдання масштабне, необхідний час. Сподіваємося на розуміння.

Ситуацію з відкриттям рахунку в тарифному пакеті «Мій комфорт» перевіримо детальніше. Оскільки для депозитних рахунків відкривається рахунок в тарифному пакеті «Мій рахунок», в якому зняття без комісії. Дякуємо вам за зворотний зв'язок.

OkeyDoki
OkeyDoki
13 липня 2021, 16:58
Решении проблемы:

Берешь у специалиста реквизиты карты под мій рахунок.

Открываешь ощад 24/7 на карте мій комфорт.

И проводишь операцию не переводом с карты на карту. А платежом на свободные реквизиты. На iban з карткового рахунку. Там любая сумма будет без комиссии. В день лимит 50000 по платежу.

Для проверки отправляешь 1 грн. Потом уже остальную сумму. Только платеж может до 3-х дней зачислятся. Нужно будет подождать)

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Не віддали депозит, бо відкритий в іншій області