В «ощадбанк» сама жахлива робота з клієнтами з якою я тільки зустрічався.

Serhiy08021959 13 липня 2021, 10:27
Доброго дня! В попередньому дописі Ви, м’яко кажучи написали неправду, а саме:
1) Станом на сьогодні 9 годину 13.07.21 р. залишки пільг не проведені (принаймні мені, на мою картку)
2) Про те що моя картка заблокована (по причині мінусового балансу, аж цілих 39 грн.) ваш оператор мені повідомив тільки вчора, 12.07. (хоча я спілкувався з оператором кал-центру і 30.06. і 08.07 і 10.07., записи розмов є в наявності), і запевнив що як тільки заборгованості буде погашена кошти відразу прийдуть на картку. (чому не можна списати заборгованість із тих коштів які мали б поступити на картку???) Заборгованість була погашена через 10 хвилин, тобто 12.07.21 близько 10 години ранку. І на картці на той час був, і зараз є плюсовий баланс!!!
3) 8 різів!!! Вісім разів я звертався за допомогою до операторів контакт-центру, жоден з них не допоміг мені у вирішенні питання розблокування картки, а головне жоден з них не дав відповіді на питання: як на ЗАБЛОКОВАНУ картку можуть надходити і списуватися кошти!!! (за перевірку балансу картки в телефонному режимі), а от повернення залишків пільг провести неможливо.
13 липня 2021, 12:03
Доброго дня! Всі моменти, описані вами взаємопов'язані.

Субсидію не може бути перераховано, якщо картка заблокована. Картка не може бути розблокована, якщо заборгованість не погашена. Заборгованість погашається автоматично після фінансового зарахування коштів.

Очевидно з опису ситуації, операція поповнення вашої картки ще не завершена і знаходиться в процесі обробки. Максимальний термін фінансового зарахування — три робочі дні. Як правило, зарахування відбувається значно швидше, але максимальний термін саме такий. Термін зарахування коштів на карту з моменту переказу регламентовано Законом України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» стаття 8, пункт 8.4.

Як тільки операцію буде виконано, заборгованість буде погашено.

13 липня 2021, 13:24
1: «Субсидію не може бути перераховано, якщо картка заблокована.» — чому мене ніхто не повідомив про блокування картки? Ви списуєте кошти за СМС інформування клієнтів, то чому не було надіслано СМС про блокування карти??? Повторюю, про те що карта заблокована я дізнався від оператора кол центру 12.07., на той момент вже всі терміни виплат були вичерпані. 2: «Картка не може бути розблокована, якщо заборгованість не погашена. Заборгованість погашається автоматично після фінансового зарахування коштів» — заборгованість була погашена через 10 хвилин як тільки я дізнався про її існування, баланс був плюсовий, і знову почалися зписання коштів з карти за кожну перевірку балансу в телефонному режимі. Як таке може бути із заблокованою картою? Ніякого автоматичного розблокування не відбулося!!! 3: «операція поповнення вашої картки ще не завершена і знаходиться в процесі обробки.» — як що процес обробки не завершено то як на карту/з карти пожують надходити/списуватися кошти??? Вона ж заблокована з ваших слів!!! 4: «Як правило, зарахування відбувається значно швидше, але максимальний термін саме такий« — як показує моя практика співпраці з вашим банком, то у вашому випадку недіють ніякі „як правило, швидше“, а діє саме „максимальний термін“, оскільки станом на 13:00 13.07.21 з 10 години 12.07.21 картка що досих пір» типу заблокована», і кошти на рахунок не надійшли. А сьогодні вранці, оператор колцентру Наталья Леонідівна пвідомила що «можливо це проблеми із фондом соц. захисту))) »
15 липня 2021, 22:42
Как только гаситься задолженность, то счет разблокируется
16 липня 2021, 10:22
Я тоже так думал)))) И наверное оно так и должно быть в нормальном банке… но «ощад» это не тот случай (((, на сегодня 16.07.21 деньги досих пор не перечислени, от консультантов пользы «0»…
17 липня 2021, 12:18
Так называемые консультанты ничего не знают и ничего не делают. Их обязанность «витаемость» и «улыбаемость».
18 липня 2021, 0:10
Так ладно если бы просто «витаемость» и «улыбаемость», а тут же речь идет об откровенной ЛЖИ и не прикрытой ГРУБОСТИ в полной мере + не желание перенаправить проблему в правильном направлении, туда где ее смогут решить и помочь.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / В «ощадбанк» сама жахлива робота з клієнтами з якою я тільки зустрічався.