Антисоціальний банк

коля собко 12 липня 2021, 17:38
У червні місяці була заблокована карта для соціальних виплат на трьох дітей.банк який видав соціальну карту за вимогою виконавця заблокував… чим і порушив закон.крім того добре знаючи що це за кошти та лише розводять руками… це не ми це Київ.тобто соціальний банк блокуе соцвиплати гарантовані законом і без того бідним обніщалим українцям за всіма межами бідності, і закон їм по барабану… тож українці шукайте по справжньому соціальний банк який притримується законодавства!!!
13 липня 2021, 8:05
Доброго дня!

Банк діє в межах існуючого законодавства України та має право накласти арешт на рахунок за вимогою виконавчої служби. Зазначимо, що в АТ «Ощадбанк» відсутні спеціальні рахунки, призначені виключно для виплати зарахувань заробітної плати/соціальних коштів тощо. Всі рахунки в банку є поточними і допускають зарахування як цільових коштів, так і особистих.

З приводу зняття арешту рекомендуємо звернутися до виконавчої служби.

OkeyDoki
OkeyDoki
12 липня 2021, 19:17
А теперь находим ОТПИСКУ БАНКА ПО ЗАКОНУ. Что ж мы смотрим только на одну сторону, но при этом не анализируем другую и не пытаемся думать.

И можете меня назвать цинником и прочее. Зачем заводить детей т. б 3 если нет возможности их обеспечить?. И жить на одни социальные выплаты.