Нарешті залишок субсидій перерахували.

Yuriy50770 2 липня 2021, 19:18
Приємна новина для отримувачів субсидій — тільки що почали перераховувати залишок коштів по субсидіям. Меі перерахували на кредитну карту «Моя країна». Нехай хоч так…
5 липня 2021, 10:11
Доброго дня! Так, залишки дійсно перераховано. Зарахування відбувається на рахунок, до якого персональні дані збігаються з тими, що надсилає УПСЗН, а також є активна картка до цього рахунку. Якщо у клієнта декілька активних рахунків з випуском платіжної картки — зарахування здійснюється на той рахунок, дата відкриття якого найближча до 01.06.2021 р.

Sashka134
Sashka134
2 липня 2021, 19:21
Щось мало віриться, банк повідомляє після 10.07.2021, а це може бути даже інший місяць, рік
Yuriy50770
Yuriy50770
2 липня 2021, 21:13
Сам здивований! Але якій мені сенс дурити народ? Неофіційну скаргу в мінсоцполітики, яку я написав за годину до переказу коштів, я з цим не повязую. Бо ніяких данних не вказував тільки ПІБ.
Natabum
Natabum
2 липня 2021, 22:03
У моей мамы на счету тоже вся сумма!!! Только что проверила!!! Жалобу подавали вчера в Офис Президента через 1545.Проверьте свои счета.
ttt19852018
ttt19852018
2 липня 2021, 19:38
Мне сегодня на гор. линии сказали с 12.07 до 16.07 ждите. Странно
club777
club777
2 липня 2021, 22:45
Звонил вчера в колл-центр — сказали выплаты ждать ПОСЛЕ 10.
Позвонил сегодня — подтвердили, что выплаты начались, сказали, что выплатят ДО 10

Реально обидно за пенсионеров, за этот лохотрон и издевательство!

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Нарешті залишок субсидій перерахували.