Получение пенсии немобильным ВПЛ, находящимся в г. Донецке

qw123655 15 червня 2021, 16:28
Ответа на свои вопросы я так и не получила. Сплошные общие фразы или ссылки на какие-то постановления. Желаю всем к этому причастным попасть в свое время в подобное положение и испытать такое равнодушие к себе, как клиенту.
15 червня 2021, 16:52
Доброго дня!
Самовільно взяти право змінювати персональні дані без клієнта або довіреної особи, що представляє клієнта, ми не маємо можливості. Сподіваємося на розуміння.

Відповідь надали вам під питанням: https://minfin.com.ua/company/oschadbank/hotline/175487/

З повагою, команда Ощадбанку.

19036256
19036256
16 червня 2021, 21:03
Если Вы не можете открыть ссылку, я Вам скопирую, что ответил банк-«Доброго дня! Змінити номер телефону у відділенні банку, де відкрито рахунок, може довірена особа. В тексті довіреності має бути визначено право довіреної особи на зміну мобільного номеру клієнта (фінансового номеру) та/або право на зміну персональних даних клієнта, які були ним надані банку при укладенні ДКБО.

Картки для клієнтів ВПО було продовжено до першого липня 2021 року. Відповідно, якщо рахунок було відкрито саме як ВПО, картка має бути активною.»

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Получение пенсии немобильным ВПЛ, находящимся в г. Донецке