Незаконое списание денег, не законый арест щета

JuliaOstapenko 4 червня 2021, 20:51
27.04.2021р Приватний виконавець зупинив виконавче провадження за Ухвалою суду до якого я звернулась.06.05.2021р.рахунок був арештований, Ощад банк дав роздруківку що арещт наклав приватний виконавець.04.06.2021р було написана заява у ДБР на ПВ за умисний злочин, він на звязок не виходить, на адвокатьскі запити відповіді не дае. На сайті виконавчих проваджень е постонова ПВ про зупинення Виконавчого провадження та зупинення списання коштів.Ощад банк дозволив накласти арешт на соціальний рахунок, вже після такоі постонови та дозволяе вже більше місяця списування коштів пенсіі по інволідності.Чи може Ощадбанк зняти арешт та повернути не законо списані кошти якшо постонова про зупинення ВП була раніша ?чи мені звертатись до правоохоронців ?
7 червня 2021, 10:47
Доброго дня! Банк діє в межах законодавства України. При надходженні постанови від виконавчої служби кошти блокуються в межах суми арешту, списання з рахунку можливо виключно при надходженні до банку платіжних вимог.
Зняття арешту відбувається, як правило, того ж дня, коли надходить відповідний документ про зняття арешту до банку.

corsww
corsww
4 червня 2021, 22:00
Ощад банк. По сути госбанк. Но управляется бандой подонков. Дорого. Но найдите адвоката. Он поможет. Стана где бандитизм норма защитит вас может только лом

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Незаконое списание денег, не законый арест щета