Банк ворюга

Qwerty246 20 травня 2021, 13:34
Банк украв із мого рахунку (зарплатна карта) 1600грн😤 Поясню. Рахунок було відкрито у 2016р. Прийшов час, коли роботу змінила, у карти закінчився термін дії, там були кошти, але я за них забула та і не знала, що в мене їх просто вкрадуть. Нещодавно знайшла карту, згадала що там є кошти, звернулась на відділення (про обслуговування відділення, то вже інша мова… одним словом БАРДАК) хотіла забрати кошти і закрити рахунок. І тут шок… у вас на карті 0. В мене мову відібрало і відразу виникло купа питань. Після довгої розмови і надавлювання на менеджера, вона озвучила — «Ваші кошти були зняті на послуги банку». Ви серйозно?! 1600грн моїх зароблених коштів на послуги банку!!! Як так мене обслуговував ваш банк 2 роки, відколи карта прострочена!!!
Попереджень про такі дії мені ніхто при відкритті не озвучував, а кошти тупо вкрали!!! І взагалі про такі дії банку вперше чую. Уточнила чи хоч в мінус мене не загнали (виявляється і таке практикують), то завірияють, що я вчасно звернулась…
Була ситуація із Приватом, коли карту прострочено, не користувалась років із 10, то коли прийшла відкривати новий рахунок, мені перерахували всі до копійки кошти із старого на новий. А тут такий маразм!!! Тупо грабіж і нікому нічого не доведеш!!! Люди обходьте цю контору (банком назвати не можу) стороною!!!
20 травня 2021, 14:04
Доброго дня! Комісію за обслуговування неактивного рахунку передбачено тарифами банку: https://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/dogovir-taryf-inshe

Зняття комісії відбувається лише якщо протягом року не проводилось жодної операції і при цьому не зараховується «в мінус». Для того, щоб уникнути зняття комісії, достатньо одноразово провести будь-яку операцію або поповнити рахунок.

20 травня 2021, 15:14
«Гроші не пахнуть» — так, Ощадбанку? :)
Просив би представника «банку» уточнити — де саме написано, що банк може просто так вкрас… ой, забрати собі усі гроші клієнта? За вашим посиланням — 18 різних файлів, довго шукати. А хочеться побачити це на власні очі.

Ганьба.
20 травня 2021, 17:33
Пункт 6.1 Загальних правил
21 травня 2021, 13:25
Якщо можна, підкажіть ще, будь ласка, який це файл?
21 травня 2021, 15:29
Не повірите! Файл називається — Тарифи чинні!
21 травня 2021, 16:33
Дякую! :)
Нарешті знайшов.
Справді, 100 грн. на місяць. Виходить, клієнт ще й винен банку лишився :)
19036256
19036256
21 травня 2021, 15:45
BlackDog36, Як не платити за обслуговування банківського рахунку, яким не користуєтесь?
Якщо ви не користуєтесь карткою більше 12 місяців (жодного зарахування чи списання), стягується комісія 100 грн/міс.
Три варіанти як не платити цю комісію:
відкрити онлайн-депозит в Ощад 24/7;
розрахуватись карткою хоча б один раз протягом року;
звернутись у відділення банку, щоб закрити рахунок. oschadbank.ua/ua/yak-vygidno-korystuvatys-kartkou
21 травня 2021, 16:34
Дякую за те, що так турбуєтесь за мене!
Це справді приємно.
OkeyDoki
OkeyDoki
20 травня 2021, 18:15
Банк украв із мого рахунку (зарплатна карта) 1600грн😤.
Какие еще эпитеты придумаешь для поднятие жалости и расжигания ненависти?
Прийшов час, коли роботу змінила, у карти закінчився термін дії, там були кошти, але я за них забула та і не знала, що в мене їх просто вкрадуть.
Судя по этому комментарию то виноваты вы. Когда закрываешь отношения (просрок или потеря карты) с банком будь любезна закрой счет и карту.
«Ваші кошти були зняті на послуги банку».
Это называется обслуживание неактивного счета. Вбей себе в голову. У банка есть счет и есть карта. Так вот теряешь карту или просроченная она. Подойди в отделения закрой счет и сними деньги.
О отзыве в двух словах. Посеяла (просрочила) карту. Вместо того чтобы закрыть ее забыла об этом. И получила за это минус деньги так как тарифы банка не читаем. Даже банально на гор линию позвонить сложно было?)
Любое действия имеет свои последствия. Один раз потеряла деньги в следующий раз научишся больше задавать вопросов).