Жахливе обслуговування!

kristina77gats 11 травня 2021, 18:49
Відділення за адресою: Київ, пр-т Голосіївський, 68
Доброго дня, 11.05.11 о 17.00 звернулась до 68 відділення Ощадбанку м. Києва з необхідностю зняти гроші з поточного рахунку.
Працівнику надала паспорт гр. України, для підтвердження особи.
Працівник банку відмовила у зв’язку з відсутністю вклеїного фото у 25-років.
Хочу зауважити, що мій день народження 14.04 — з моменту дня народження до моменту звернення у відділення банку не пройшов термін у 1 місяць.
Працівник банку — Світлана
Пащенко, на прохання законодавчо обґрунтувати та вказати нормативно -правовий акт, дозволила перейти на особистості,
обґрунтувавши тим, що «это не мои проблемы, нужно было головой раньше думать»
По-перше: Відповідно до підпункту 3 пункту 2 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 17.03.2020 № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» (набрав чинності 17.03.2020) установлено, що на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.
По-друге: Чому працівник банку дозволяє розмовляти з клієнтов на «ти», та відмовляти в наданні інформацї, а саме законодавства, на підставі якого вона відмовляє?
По-трете: Чому працівник банку дозволяє, собі вислів «скаржтесь куди хочете »!
Дивно, що «внутрішній розпорядок» банку, не відповідає нормам чинного законодавства.
На жаль)
12 травня 2021, 10:13
Доброго дня! Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення ваше ПІБ та номер телефону. Ситуацію обов'язково перевіримо детальніше.

19036256
19036256
13 травня 2021, 1:19
Паспорт без фотографии не дійсний.Прийдіть тоді, коли вклеете фото.
kolian
kolian
16 травня 2021, 10:46
В течении месяца после даты рождения паспорт действителен, через 30 дней или 1месяц- штраф. 51грн.