Безпідставне зняття грошей за обслуговування додаткової карти

Rosloff 6 квітня 2021, 16:09
Я військовий пенсіонер, учасник ато. Звернувся в центральне відділення після того, як прийшло списання з пенсійної карти в розмірі 200 грн за обслуговування додатково виробленої карти на той же рахунок. При оформленні цієї карти (раніше) мені було оголошено, що це безкоштовна послуга та обслуговуванню карта не підлягає. Ніяких документів не підписував. Написав заяву на повернення. Прийшла відмова офіційна. Документы можу представити.
Такого наглого та безпринципного ставлення я не бачив. Єдине, ради чого я на цьому сраному банку — це отримання військової пенсії.
Не бажаю нікому звертатись в цей банк. Шлях би його трафив…
6 квітня 2021, 16:40
Доброго дня! Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення ваше ПІБ та номер телефону. Ситуацію перевіримо детальніше.

Rosloff
Rosloff
6 квітня 2021, 16:51
Цю ситуацію, яку їм треба нібито перевірити, як каже Ощадбанк, держава обговорює вже довго. Не тільки я. Просто так її вирішити простим людям не вдасться. Тільки через заяви в поліцію про шахрайство, яке веде цей к***й банк. Тіль після заяви в поліцію деяким вдасться повернути кошти.
OkeyDoki
OkeyDoki
6 квітня 2021, 20:13
1) Договор ДКБО прочитайте. Или возьмите с собой его копию и много чего узнаете.
2) Заходите иногда на сайт и читайте тарифы. Хоть один раз в год.
3) РКО додаткової картки14,15,21 (окрім ЕПП ПРОСТІР/ЕПП Mastercard Debit World) 200 грн — один раз в год.
4) не манипулируйте своим положением (АТО).

Если банк вернет комиссию то я теперь знаю что писать что бы нахаляву вернуть деньги).
OschadbankUA
OschadbankUA
7 квітня 2021, 13:38
Доброго дня. Ми уважно перевірили ситуацію, описану вами, і технічних збоїв або ж порушень з боку працівників банку виявлено не було.
Умови обслуговування платіжних карток передбачено ДКБО та діючими тарифами банку: https://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/dogovir-taryf-inshe

Зазначимо, що тарифи банку можуть змінюватися. Це нормальна практика усіх банківських установ. Договором комплексного банківського обслуговування визначено порядок дій клієнта у разі незгоди зі змінами в тарифах (розділ lV).

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Безпідставне зняття грошей за обслуговування додаткової карти