Незручності в користуванні карткою

DDSHA123 10 березня 2021, 21:55
В останній час ощадбанк здається робить все можливе, щоб ним перестали користуватись навіть ті кого забов’язали (зарплатні проекти).
Користуватися карткою стало дуже не зручно, при підключеній послузи мобіл банкінг повідомлення надсилаються тількі при надходжені коштів на картку та при знятя більш ніж 1000грн. Запам’ятати залишок коштів на картці не можливо, смс не надходить хоча кошти за ці повідомлення знімаються регулярно. Це стало для мене ще одним мінусом цьому банку.
11 березня 2021, 9:27
Доброго дня! Рекомендуємо створити особистий кабінет в Ощад 24/7 — таким чином цілодобово можна контролювати стан вашого рахунку, проводити платежі та перекази, а також отримувати push-повідомлення по операціях на будь-яку суму.

19036256
19036256
13 березня 2021, 18:07
DDSHA123, якщо з Вас вже знімають 7грн., то дійсно, чому Ви не зареєструєтесь в Ощад 24, там Ви побачите повну інформацію по Вашому рахунку.І ще, підключиться до viber, туди Банк присилає СМС на операції даже на одну гривню. До речі, я пенсіонерка вже 7 років,і освоїла особистий кабінет в Ощад 24, плачу комунальні БЕЗ КОМІССІЇ, без походів до вітділення.Якщо Вас це цікавить, то платіть комунальні послуги «НА ДОВІЛЬНІ РЕКВІЗИТИ», один раз ввести данні, зберегти шаблоном і оплачувати. https://www.oschadbank.ua/ua/yak-vygidno-korystuvatys-kartkou Прочитайте, як вигідно І ЗРУЧНО користуватися карткою Ощад банку.
StarFighter27
StarFighter27
19 березня 2021, 0:10
Просто никто не хочет вникать и читать. Все сделайте за нас сами

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Незручності в користуванні карткою