НЕ зачиняйте наше улюблене відділеня Ощадбанку!!!

AllaK2801 10 березня 2021, 10:06
Відділення за адресою: Харків, вул. Клочківська, 191-А
Доброго дня! у відділенні ощадбанку по вул Клочківській, 191а Харкова працюють професійні, ввічливі та старанні працівники Віра та Катерина. Обслуговування завжди якісне, оперативне, професійне. Дякуємо керівництву Ощадбанка за таких відмінних працівників!!! Пройшов слух, що відділення закривається. Ми, жителі всіх будинків поряд з цим відділенням, звертаємось з проханням відділення залишити, бо в окрузі більше нема аналогічних. Нам, пенсіонерам, інвалідам. важко їздити в центр. Далеко та черги. Прийдеться йти в банкомати інших банків або до привату. Дуже нам цього не хочеться робити. Дуже до вподоби зайти до відділення Ощадбанку та особисто внести. одержати. та ін. Любимо Ощадбанк!!! Любимо наше відділення, що знаходиться у будинку 191а по вул Клочківській Харкова. Житель будинку 191а Алла Іванівна.
10 березня 2021, 14:05
Доброго дня! Закриття відділень — крайній захід, і здійснюється лише в тих випадках, коли після вжиття всіх можливих заходів подолати неприбутковість таких підрозділів не вдається.

Дякуємо вам за довіру та ваш відгук.

З повагою, команда Ощадбанку.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / НЕ зачиняйте наше улюблене відділеня Ощадбанку!!!