обман з додатковою карточкою

magser 6 березня 2021, 17:44
подзвонили з банку, сказали що випустили мені додаткову карточку до пенсійної, що карта безкоштовна, треба забрати. відповів що не замовляв і не потрібна вона мені. через деякий час при відвідуванні банку, працівники знову запропонували забрати карту, знову відмовився. тиждень назад приходить смс про «зняття 200грн. за обслуговування карти».звернувся у відділення, де мені відмовили повернути кошти. абсурд який, самі випустили карту, без мого звернення, карта находиться у відділені, а з мене знімають кошти… оператор гарячої лінії повідомив що за випуск данної карти -200грн., річне обслуговування-200грн., якщо на рахунку у місяць буде менше 3000грн. і не буде данною картою покупок то пеня 25грн…«КРУТЕЗНА «картка для пенсіонера!!!
декілька днів дзвонив до менеджера, повний ігнор…тоді написав заяву в поліцію про шахрайство…і дивний збіг- кошти повернули. невже потрібно тратити свій час і нерви, щоб тебе не дурили в ДЕРЖАВНОМУ банку …і це до речі не перший випадок моїх проблем з данним банком…
9 березня 2021, 10:33
Доброго дня! Хотіли б розібратися в ситуації детальніше. Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення ваше ПІБ та номер телефону. Будемо дуже вдячні за інформацію.

mary27
mary27
6 березня 2021, 19:04
Правильно, «заявление о преступлении» быстро вправляет мозги.
Тем более уголовная ответственность с 192 грн наступает.
magser
magser
6 березня 2021, 20:19
Непогано можна так заробляти… завтра вони 10 карточок мені випустять і будуть обдирати на рівному місці… можна тільки уявити скільки вони стареньких і безпомічних обдерли таким способом