якість карток, а також обслуговування

sasha63 6 березня 2021, 10:26
Із за низької якості пластику на картках, я вимушений замовити пенсійну картку з чіпом (вони кращі і не так стираються) за що і заплатив гроші.тепер з мого пенсійного рахунку почали вираховувати ще 200 гривень за користуванням цієї картки. Мене ніхто не попередив про подібні вирахування при видачі картки. Вважаю це обманом по відношенню до пенсіонера.
9 березня 2021, 10:00
Доброго дня! Комісію за перевипуск та обслуговування картки передбачено тарифами банку: https://oschadbank.ua/ua/private/paycards/dogovir-taryf-inshe

У разі виникнення додаткових питань щодо тарифів ви завжди можете написати нам або зателефонувати до контакт-центру за номером телефону 0-800-210-800.

sasha63
sasha63
9 березня 2021, 15:28
Добрий день. А ганебна якість пластику, з якого ви робите людям картки теж входять в тарифи вашого банку? друге. Коли я як військовий пенсіонер в 2015 році отримав в вашому банку кредитну карту, то там були нормальні умови з якими я міг як пенсіонер впоратись. В кінці 2019 року ви для нас зробили агресивні відсоткові умови. у мене питання Чому? і За що?

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / якість карток, а також обслуговування