Викрадено кошти із зарплатної картки

Dimalespaul 31 січня 2021, 13:36
05 березня 2020 року (в день мого народження) о 07:27 ранку мене розбудило смс-повідомлення, де було написано що тільки що з моєї заробітної картки знято кошти в розмірі 4400грн. Я дзвоню на гарячу лінію в Ощадбанк, де мені запропонували звернутись в правоохоронні органи, а також заблокували картку та перевипускають нову, яка коштує 100грн. Мій день народження я провів до самого вечора в поліції та у відділені Ощадбанку, зробив все що треба, в банку мені сказали що кошти повернуть в разі виявлення шахрайських дій, оформили заяву на повернення коштів але на руки мені її не дали. Тоді ж СБ банку вияснили що кошти були зняти в місті Київ в банкоматі відділення Ощадбанку, поки я спав в Білій Церкві і поруч мій гаманець в якому лежить моя зарплатна картка. Пройшов вже майже рік від того «подарунку на день народження» від Ощадбанку, але кошти мені не повернули й досі. Нажаль відмовитись від послуг банку я не можу, так як підприємство, на якому я працюю, співпрацює тільки з цим банком. Тепер після отримання зарплати біжу до банкомата щоб встигнути зняти свої зароблені кошти, поки Ощадбанк їх в мене не вкрав. Одне діло коли крадуть кошти з твого власного гаманця і це вина твоя, а друге діло, коли ти даєш свої кошти на зберігання в банк і відчуваєш що в любу мить їх можуть вкрасти! І це вина Ощадбанку! Який повинен провести розслідування хто із працівників Ощадбанку використав мої дані і вкрав мої гроші, які банк зобов’чзується захищати. Надійності ніякої у цього банку! Кожен день мрію щоб підприємство, на якому я працюю, давало можливість працівнику обирати банк для отримання заробітної плати, тоді я б відмовився від послуг Ощадбанку 100%!!!
1 лютого 2021, 14:30
Доброго дня! Прикро, що склалась така ситуація. Виходячи зі звернення, можемо припустити, що дані вашої картки було зчитано в банкоматі шахрайським пристроєм. Запевняємо, що банк вживає всіх необхідних заходів боротьби зі скімінгом та миттєво реагує у подібних випадках, ліквідуючи банкомат. Ви правильно вчинили, одразу заблокувавши картку та замовивши нову із новими реквізитами. Це забезпечує збереження коштів, оскільки нові реквізити картки не скомпрометовано.

xenium777
xenium777
31 січня 2021, 16:15
Процедура вибору банку для отримання зарплати врегульована законом України «Про оплату праці». НБУ оптимізував правила отримання зп і вони діють з 01.01.2021. Маєте повне право вимагати перерахування в інший банк.
OkeyDoki
OkeyDoki
31 січня 2021, 21:19
Если он так сделает. То его спокойно уволят по его собственному согласию как не забавно это не звучало. Есть закон, а есть реальность и увы второе всегда сильней первого).

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Викрадено кошти із зарплатної картки