Web Banking Ощад24 — самый отстойный ресурс банковской системы Украины.

chance211 28 січня 2021, 4:40
Відділення за адресою: Полтава, вул. Європейська, 63
На Web Banking Ощад24 невозможно провести элементарную операцию! В течении часа пытался пополнить свою кредитную карту, но стоит лишь войти, как тут-же, буквально через секунду всё сбрасывается и пишет: «Сесію закрито через неактивність». Снова ввожу пароль, код из смс и снова раз за разом всё повторяется. И подобные глюки у них происходят постоянно, иногда даже войти в Ощад24 невозможно… Складывается впечатление, что все адекватные айтишники давно выехали из Украины, а остались одни идиоты, большая часть которых осела в Ощадбанке.
28 січня 2021, 9:55
Доброго дня! В роботі веб-версії дійсно є тимчасові технічні складнощі.. Вже працюємо над вирішенням проблеми. Перепрошуємо за незручності. Якщо є можливість, скористайтесь мобільною версією, будь ласка.

З повагою, команда Ощадбанку.

muchichka
muchichka
31 січня 2021, 20:45
Повністю підтримую відгук, хоч він і не врахований. Web Banking дійсно праціє жахливо. Постійно зависає, невідома помилка, сесію закрито через нективність. Здійснити жодну операцію неможливо. Тричі телефонувала на гарячу лінію. І тут найгірше — так звані «консультанти» розказують, що ніяких проблем з Ощад 24/7 немає. Розказують про браузери, очистку кеша і т.і. Клієнта роблять ідіотом!!! В цей самий час на цьому сайті банк офіційно відповідає, що «існують тимчасові труднощі». А «консультанти» — все працює, спробуйте пізніше, це у вас кеш засмічений. Для чого банку такі брехливі «консультанти»? До речі, грубіяни. Заява: «Я вам відповіла і другий раз не буду повторювати» достойна продавщиці із гастроному СРСР.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Web Banking Ощад24 — самый отстойный ресурс банковской системы Украины.