Власне життя терміналу, або як вдруге лишитися без грошей

MisnikYuri 25 січня 2021, 23:18
В грудні 2020 року, в процесі поповнення власного рахунку в терміналі самообслуговування, відбулася помилка. В результаті кошти залишилися в терміналі, а рахунок, на жаль, не поповнився. Термінал розташований в продуктовому магазині. Продавець, побачивши згадану сцену, сумно сказала: «Не Ви перший…» Довелося йти у відділення (Грушевського, 50). У відділенні на подив довго не могли ідентифікувати термінал (визначити його номер). Хоча терміналів у місті в межах десяти. Я звернув увагу менеджера на не поодинокі випадки некоректної роботи терміналу. Запропонували написати заяву й пообіцяли повернути кошти впродовж трьох днів. Наприкінці третього дня кошти справді надійшли. Про неприємний випадок я забув.
25 січня 2021 року я вирішив випробувати долю ще раз. В процесі поповнення власного рахунку кількома тисячами гривень, вже згаданий термінал самообслуговування образився на мене, що довго не відвідував його, й видав повідомлення: «Технічна помилка❌». Кошти на рахунок, звісно, не надійшли. А термінал, подумавши трохи, далі собі продовжив працювати у звичному режимі. Я вирішив його випробувати знову й вніс 20 грн. І чудо здійснилося! 20 грн. надійшли на рахунок. А п’ятьма хвилинами раніше термінал кілька тисяч немовби і не помітив. Що ж, довелося знову їхати в згадане відділення. Після довгого очікування, таки зустрівся з представником банку. Й все пішло по сценарію! Знову довго не могли ідентифікувати термінал! Кудись бігали… Знову запропонували написати заяву. Я знову згадав про не поодинокі випадки некоректної роботи терміналу, на що представник банку майже не обурено сказав, що про проблеми в роботі терміналу йому не відомо.
P. S. Цього разу сказали чекати 10 робочих днів.
Подзвонив на гарячу лінію. Сказали чекати до 30 днів.
P. P. S. Як гадаєте, чи випробувати термінал втретє?
26 січня 2021, 10:23
Доброго дня! Дякуємо вам за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за незручності. Для уточнення інформації написали вам в особисті повідомлення. Перевірте, будь ласка.

Курс валют в Ощадбанку

Курс валют в Ощадбанку

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Власне життя терміналу, або як вдруге лишитися без грошей