Кредит.

AndrijM 20 січня 2021, 19:06
Кілька років тому був клієнтом банку (ощадбанк) отримував зарплату на банківську карту даного банку, на цюж карту дали кредитні кошти в розмірі 15 тис. Грн. Якось незамітно використав ці кредитні кошти, з роботи звільнився картою більше не користувався минуло кілька років за карту забув. Тепер прийшов лист виклик с суд про те що я маю заборгрваність перед банком, веду все це до того що на протяці кількох років банк ненадіслав жодного листа непозвони і неповідомив що в мени заборгованість промене тупо забули, а тепер коли наросла пеня+ оплата за судові послуги понад 2 тис. грн банк згадав промене. Супер класний банк нікому нерекомендую.
21 січня 2021, 10:35
Доброго дня! Банком проводиться інформування клієнтів із наявною заборгованістю. Ситуацію хотіли б перевірити детальніше Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення ваше ПІБ та номер телефону. Наперед вдячні.

З повагою, команда Ощадбанку.

anatoliiukr
anatoliiukr
25 січня 2021, 1:24
А ты в приложении не видел, что баланс в минусе?
starsol
starsol
27 січня 2021, 15:39
Вот так вот! Незаметно использовал, по сути, чужие деньги, благополучно запамятовал об этом, а виноват во всем банк, что не позвонили и не напомнили. Это ты суперклассный и тебя никому не надо рекомендовать. Хотя, таких «забывчивых» жалобщиков пол-Украины.