Ощадбанк — дно.

soroka2 28 грудня 2020, 12:13
Відділення за адресою: Київ, вул. Приозерна, 2-А
При знятті з валютної картки коштів, з листопада місяця з’явилась комісія. При чому по смс про це не повідомлялось, хоча я плачу за смс інформування. Який тоді сенс класти кошти на депозит, під, без того маленький відсоток, якщо ще 1% банк забере при знятті готівки?
Мене це обурило, і я вирішив достроково припинити договір по депозиту, зняти всі залишки коштів, припинити користуватись послугами цього банку. Не так сталося, як гадалося. Якщо в тебе не хворіють близькі, не потрібні кошти на операцію і т.д. то запит на дострокове припиненя банк не ухвалить. Щоб це почути, сьогодні в відділенні, я чекав на консультацію менеджера 38 хвилин. Черг не було. Добре, потерплю ще 3 місяці. Більше до ощаду ні ногою. І нікому, крім ворогів, не пораджу.
OschadbankUA 28 грудня 2020, 14:30
Доброго дня. Отримати кошти без комісії можливо двічі на місяць через відділення банку. Також, важливо відзначити, що згідно умов депозитного договору не передбачено дострокове різрвання договору з частковим/повним вилеченням коштів. Додатково, хотіли б повідомити, що для отримання консультації не обовязково потрібно звертатися до установи банку, а можна зателефонувати до контакт-центру банку та отримати консультацію в телефонному режимі 0800210800