Відсотки за несанкціонований овердрафт

Анатолій Бакунець 9 листопада 2020, 12:57
Доброго дня, керівництво Ощадбанку! Хочу висловити Вам своє невдоволення. Вже більше року відкритий рахунок мною у Вашому банку для отримання заробітної плати, а невдоволення від Вашого сервісу лише зростає. По-перше, що це за незаконні дії, на мій погляд, якщо протягом місяця я не проведу через термінали торгових точок коштів не менш, ніж 3000 грн (!), з мене, з моєї заробітної плати (яка до банку не має жодного відношення, адже це мої кровно зароблені кошти) знімається 75 грн (!!!) так би мовити комісії за користування карткою згідно договору!!! Що це за умови договору?! Я неодноразово звертався до керівництва банку, проте вони лише знизують плечима і завіряють, що вони з серпня місяця 2019 року усіх клієнтів переводять на такі умови. По-друге, що за несанкціонований оверлофт, за який з мене знову ж таки незаконно здирають кошти? Звісно, 0,49 грн це практично ніщо, проте звідки мені бути певним, що завтра ця цифра не збільшиться у декілька разів? Якщо так і далі будете дурити клієнтів, я змушений буду відмовитися від Ваших злочинних дій договору і відкрити рахунок у іншому банку, який буде цінувати мене як ЛЮДИНУ!!!
9 листопада 2020, 17:15
Доброго дня! Хотіли б зазначити, що обслуговування вашого рахунку в банку регламентується ДКБО та чинними тарифами, детальніше ознайомитись можна тут: https://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/dogovir-taryf-inshe
Несанкціонований овердрафт найчастіше виникає при проведенні операцій одразу після поповнення (до фінансового зарахування). Для уникнення подібної ситуації рекомендуємо перед проведенням операції перевірити статус зарахування за допомогою системи Ощад 24/7.

9 листопада 2020, 13:10
Просто руководить банком это нужно думать, заботится. А нынешнее его руководство заботится только чтобы побольше нахапать премий ни за что обворовать побольшен людей и продолжать гробить и без того угробленный банк. И вы еще раздумываете уходить или нет?  Мазохизмом попахивает.
9 листопада 2020, 18:04
Кстати вора и мошенника Пышного пинком под поганый ....пнули с ощада.  Может что то и  изменится теперь к лучшему
OkeyDoki
OkeyDoki
9 листопада 2020, 20:47
АХахах, капитализм, всем плевать, не выполняешь план, летишь из банка куда хочешь. Люди вы такие наивные я ору).

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Відсотки за несанкціонований овердрафт