Не хочуть закривати рахунок м. Луцьк Богдана Хмельницького 3а

dramenbeyz 24 жовтня 2020, 9:57
Відділення за адресою: Луцьк, вул. Б. Хмельницького, 3-А
20.10.2020 звернувся в Ощадбанк про закриття рахунку, працівник Кузьма І.М. сказала зняти залишок з рахунку 14.80 грн, я зняв лишилося чомусь 0.05 грн, підписав заяву, карточку забрали і перерізали, через пару днів заходжу в онлайн банкінг там мінус 6.95 грн парадокс!!! Довідки про відсутність заборгованості не видали, я з іншої області так вийшло по роботі і кататися до Вас у відділення не вигідно за кожною вашою помилкою, телефоную ігнорять, оцінюю поведінку даного відділення як шахрайство, оскільки через рік неактивного рахунку буде стягуватися по 100 грн в місяць, це мені на гарячій лінії повідомили а в банку всі мовчали
24 жовтня 2020, 15:11
Доброго дня! Хотіли б зазначити, що комісія за обслуговування неактивного рахунку стягується лише в межах існуючого балансу, тобто не виставляється «в мінус». В ситуації, що склалася, дозвольте розібратись детальніше. Будь ласка, напишіть нам в приватні повідомлення ваше ПІБ та номер телефону. Будемо дуже вдячні.

24 жовтня 2020, 10:13
>> через рік неактивного рахунку буде стягуватися по 100 грн в місяць

Это относится только к счетам, на которых есть деньги, так как даже в тарифах написано, что 100 грн в месяц, но не более остатка на счете. Т.е. если счет пустой, то и списывать ничего не должны.
Тут больше волноваться нужно если речь о кредитке, так как они будут насчитывать проценты и пеню «в кредит».

24 жовтня 2020, 10:22
Це не кредитка, подякував
24 жовтня 2020, 22:04

dramenbeyz,а зачем Вы заходили в Ощад24/7,дело в том,что ,как только Вы входите в приложение,подключается платная услуга,СМС оповещение,стоит она 7грн.в месяц,0.05 было на счету,начислили долг 6,95.После погашения долга НИКОГДА не заходите в приложение Ощад24,иначе эта карусель с 7грн. будет повторяться после каждого входа ..
25 жовтня 2020, 22:52
За один день не могло набігти 7 грн
26 жовтня 2020, 9:56
Так абонплата же берется за месяц.
29 жовтня 2020, 1:14

dramenbeyz,Не важно один день,или одна секунда-вы зашли в приложение,7грн. автоматом начисляется в оплату месяца.Потом можете не заходить,а эти 7грн. всё равно с Вас снимут.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Не хочуть закривати рахунок м. Луцьк Богдана Хмельницького 3а