скарга

parasolka 14 жовтня 2020, 12:40
Відділення за адресою: Чернігів, вул. Івана Мазепи, 32
ОЩАДБАНК НАВМИСНО ПОРУШУЄ ЗАКОН УКРАЇНИ

Про банки і банківську діяльність, З МЕТОЮ НАЖИВИ. ПРОШУ НАКЛАСТИ НА ЦЮ БЕЗКАРНІСТЬ І СВАВІЛЛЯ ШТРАФ. ЗОКРЕМА БАНК ПОРУШИВ 55 ТА 56 СТАТТІ ВИЩЕВУАЗАННОГО ЗАКОНОДАВСТВА. Моє підприємство розірвало отримання заробітної плати через Ощадбанк. Я вистояла велищезну чергу, під час одаптиваного карантину, при чому відділення ощаду м.Чернігів, вул. І.Мазепи, 32, не має офіційної перерви, зачиняєтя на санобробку, але через прозорі двері, всі обурені клієнти, які стоять в черзі банку бачать, що ні яка дезінфекція у приміщенні не проволиться, відділення просто зачинено і коли час сан обробки, якої не було, але вказано на паперці, який прчеплено десь причеплено, пийом так і не розпочався ще через півгодини.
Дочекавшись прийому, мені повідомили що зарплатну картку, у якої скінчився термін дій мені не заркриють, мативуючи тим, що там без мого відома і сгодження було відкрито кридитну лінію, якою я не користувалась. Тому в мене взяли лише якусь заяву, яку відправлять до міста Києва, для закриття кридитної лінії, яку банк самовільно відкрив. Але мені відключили смс бакінг (САМА ПРАЦІВНИК БАНКУ), але у віхідний день о 8,00 годині ранку банк прислав мені смс про те що банк знов порушуючи законодавство підключив мені платний смс банкінг на картку, яку банк самовільно перевипустив, яку я не отримувала, не замовляла, не актиаувала, але вже повинна платити за неї банку!!! Щоб закрити картку потрібно звертатись до НБУ и МІНФІНУ!!!
19 жовтня 2020, 16:01
Доброго дня! Для уточнення інформації, написали вам в особисті повідомлення. Перевірте, будь ласка.