kataka 1 жовтня 2020, 19:14
Отримала сьогодні карту Киянина.
Згодом виявила у себе смс на телефоні що мені підключено послугу смс-банкінгу. Але ж мене ніхто не питав(!) і я не хотіла.
Звонила на гарячу лінію -ніхто не взяв трубку за 5 хвилин чекання звязку з оператором, або пів часа чекати треба не зрозуміло!
Зайшла через ощад24, вибрала розділ безпека прийшло смс для деактивації — ввела. Прийшло друге смс — що заради безпеки послуга смс банкінгу за вашою картокою не может буди відключена. Не банк, а цирк.
2 жовтня 2020, 12:24
Доброго дня! Перепрошуємо за можливі незручності. Згідно тарифів банку, підключення смс-банкінгу до муніципальної картки є обов'язковим. Крім того, технічно неможливо відключити послугу від картки в Ощад 24/7, по якій було створено реєстрацію, оскільки вхід та будь-які операції потрібно підтверджувати паролем із смс. Але Ви можете відключити послугу у відділені банку. З повагою команда Ощадбанку!

19036256
19036256
2 жовтня 2020, 16:08
Да, вы можете отключить услугу СМС, но тогда не заходите в Ощад24, потому, что при первом же входе, Вам придёт СМС с кодом, и эта услуга, которая стоит 7грн.подключится автоматически.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / При видачі картки Киянина підключають автоматично смс-банкінг який неможливо відключити