Продовження строку дії картки

Юлія Семивеличко 1 жовтня 2020, 14:35
У мене пенсійна картка дійсна до 08/2020. Карантін в Україні подовжено до 31 жовтня. Карта вже закрита і я не можу користуватися своєю пенсію через додаток ОЩАД24. Чому строк не подовжили до кінця карантину? Я не виходжу з дому а Ви блокуєте мені засоби для існування.
1 жовтня 2020, 15:13
Доброго дня!
Банком було прийнято рішення щодо продовження терміну дії платіжних карток внутрішньо переміщених осіб. Тільки для клієнтів ВПО по карткам МПС Mastercard, Visa та НПС «Простір», відкритих за тарифним пакетом «Мій рахунок». Для клієнтів Банку, які не відносяться до категорії ВПО, можливість обслуговування/проведення успішних операцій за картками, термін дії яких було продовжено до 01.10.2020 р. – припиняється починаючи з 01.10.2020 р.

katyazhyzhkun
katyazhyzhkun
1 жовтня 2020, 14:41
А у меня обратная ситуация... Мне по неизвестным причинам продлили срок действия, при этом не уведомив меня.... А это была студенческая карта, которой у меня уже нет
Юлія Семивеличко
Юлія Семивеличко
1 жовтня 2020, 15:56
Як одужаю, то одразу виведу всі збереження з цього гівнобанку. Карантин, хворію, не виходжу з дому а вони, тварі мені закривають картку з грошима на рахунку. і зараз окрім як особисто в банку я не можу їх а ні зняти ані перевести. Чекайте позов до суду.