Найгірший банк

didukhlyubov 1 жовтня 2020, 12:33
Постійно знімають кошти без відома клієнта за невідомі нав'язані послуги. За смс, за якусь прив'язку до рахунку, за перевірку балансу, за зміну пін-коду. Взяли кошти за довідку про наявність рахунку в відділенні району Сільмаш (в центрі ця послуга виявилась безкоштовною). Неможливо перерахувати кошти на карту іншого банку. Також були проблеми зі входом в Ощад24, які так і не вирішили навіть через місяць часу. Державний лохотрон, аби здерти побільше за будь-що.
1 жовтня 2020, 16:06
Доброго дня!
Дозвольте розібратися в ситуації, яка виникла та допомогти Вам.
В Банку відсутня прихована комісія, тому з тарифами Ви завжди можете ознайомитися на сайті: https://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/dogovir-taryf-inshe Якщо у вас немає необхідності в користуванні будь-якої послуги від банку, ви завжди можете від неї відмовитися. Щодо інших ваших запитань написали вам до особистих повідомлень для уточнення інформації.
З повагою команда Ощадбанку!

19036256
19036256
1 жовтня 2020, 14:17
Услуги как раз известные, если ознакомиться с тарифами.СМС оповещение стоит 7грн.и это не открытие.Проверка баланса в банкомате любого банка ОДИН РАЗ В ДЕНЬ, БЕСПЛАТНАЯ, а последующие разы платно.Проверка баланса по телефону, на горячую линию тоже платно(не нужно было звонить, а просто вставить карту в банкомат).Лохотрон, как Вы выражаетесь не у всех клиентов, я шесть лет на пенсии и со всем разобралась.Заплатив 7грн. в месяц, я дома оплачиваю коммунальные БЕЗ КОМИССИИ, оплата платежом «На довільні реквізити».Проблем со входом в Ощад 24, у меня пенсионерки тоже нет, логин и пароль действителен с 2014года.Полезная информация здесь- https://www.oschadbank.ua/ua/yak-vygidno-korystuvatys-kartkou