Помилка в переводі

vopyg 21 вересня 2020, 17:46
Мені переводили гроші на картку. Помилився в цифрах. Звоню на гарячу лінію що гроші не приходять кажуть до 3 робочих днів може бути зарахування. Вияснили що я вказав невірний номер карточки. Кажу відмініть транзакцію а консультант каже не можу. Подарив комусь гроші. Я в шоці що нічого не можна зробити.
22 вересня 2020, 12:31
Доброго дня! Прикро, що сталася подібна ситуація, надалі рекомендуємо детально перевіряти дані Вашої карти, які Ви надаєте для перерахунку коштів. Якщо Вам переводили кошти з карти Ощадбанку, то відправник може одразу звернутися до відділення банку для написання заяви щодо скасування операції, але це у випадку, коли кошти ще не були зараховані на рахунок, який Ви надалі для перерахування.

OkeyDoki
OkeyDoki
21 вересня 2020, 19:05
При переводе средств вы соглашаетесь со всеми условиями в т.ч правильности реквизитов при этом нажимая на соотвествующую галочку. Если вы или ваш отправитель ошиблись то причем здесь банк. Ужасный клиент могу сказать с другой стороны.
19036256
19036256
22 вересня 2020, 15:31
Деньги ушли,как это я прошу отменить перевод?Клиенты наоборот возмущаются, и жалуются почему долго идут переводы?Банки стараются максимально быстро проводить такие операции,а Вы -верните назад?Может узнать номер карты,куда были отправлены деньги,и искать в этом выход?Чек с терминала,откуда отправляли деньги,узнавать номер телефона и договариваться с получателем Ваших денег?Ситуация очень не приятная,сочувствую.