Картка киянина

Gena1937 13 вересня 2020, 18:05
Відділення за адресою: Київ, вул. Гоголівська, 1-3
10 вересня 2020 року в Ощадбанку отримав нову картку киянина. Для активації картки заплатив («поповнив» карту) 40 гривень! Чек додається. Не працюю, отримую пенсію по інвалідності. Потім прийшло повідомлення, що мені підключена послуга СМС-банкінг. В відділенні банку з'ясував, що за цю послугу щомісяця мені потрібно буде сплачувати 7 грн.! Як альтернативу, що б не платити 7 грн. порадили користуватися карткою киянина, як звичайною банківською карткою. Порадили з цієї картки сплачувати комірне. Виходить, на таких верствах населення Ощадбанк заробляє! Мало того, що мені нав’язали певний банк та, крім цього нав’язують послуги, які мені не потрібні! Картка киянина мені потрібна тільки для проїзду в громадському транспорті та інших соціальних пільг!
Пенсію та субсидію отримую в іншому банку – Приватбанку. Звичайно, сплачую квартплату через Приватбанк. А мені нав’язують, що б я переводив кошти за комірне, при цьому сплатив комісію, в Ощадбанк і далі розраховувався! Ця картка мені потрібна тільки, як картка киянина!
І зовсім не зрозуміло, Приватбанк такий же державний банк але в ньому за нову картку, тим паче за її активацію нічого не потрібно платити! Повторюсь, це все зроблено, що б Ощадбанк, як найбільше збагатився!?
14 вересня 2020, 16:26
Доброго дня! Ви можете користуватися Вашою карткою за власним розсудом та сплачувати комірне за бажанням з будь-якої карти. Стосовно смс-повідомлення, воно створено для зручності клієнта при розрахунках картою, але якщо Вам дана послуга не потрібна, Ви завжди можете її відключити. Інформацію щодо активації карти перевіримо. Дякуємо за зворотний зв'язок!