Шантаж і примушення до сплати страхівки.

Volodymyr1976 12 вересня 2020, 20:09
Відділення за адресою: Тернопіль, пр-т Злуки, 53
Моя мама пенсіонерка, отримує мінімальну пенсію близько 1500грн. і мій батько, він ж її колишній чоловік періодично допомагає їй фінансово з за кордону. 10 вересня 2020р вона отримувала переказ і після оформлення всіх паперів, збору підписів, касир сказала, що не видасть їй кошти до поки моя мама не сплатить страхівку і, що мама зобовязана це зробити, бо такі умови банку. Тобто навіть не попередили до того як була надана послуга, а як її провели і вивели кошти. Хіба це не маніпуляції і шантаж? Касир би забрала гроші собі якщо мама б відмовилась оплатити страхівку? Що відбувається в Ощадбанку? Чи ви не зацікавленні, щоб люди знімали кошти саме у вас, ви не маєте договору і відсотків з системи переказів «Свіфт»?
14 вересня 2020, 13:59
Доброго дня! Перепрошуємо за подібну ситуацію. Вона є недопустимою! Будь ласка, напишіть нам до особистих повідомлень фінансовий номер клієнта банку та його ПІБ. Ситуацію обов'язково перевіримо!

mary27
mary27
12 вересня 2020, 21:44
Совершенно верно, страхiвки не нужны, что они ''обязательны'' — врут.
Надо было прямо у кассы звонить в колл-центр и жаловаться.

И главное, эти страхiвки от СК ''Метлайф'' бесполезны, по ним просто смешные выплаты возмещений.
Или отказы)
Посмотрите два последних отзыва (там полисы проданы через ''Сбербанк'', но программы те же).

А вашу маму по ней могли и не принимать на страхование из-за возраста.
Но кассирам ''Ощада'' плевать, им лишь бы выполнить план продаж.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Шантаж і примушення до сплати страхівки.