Кредитні продукти цього банку - найгірші з усіх

MachOleg29 29 серпня 2020, 14:03
Являюся клієнтом цього державного банку вже більше 15 років. Це був мій перший банк, в якому я почав обслуговуватися: відкрив у ньому депозит, був задоволений його умовами. Але коли матеріальне становище погіршилося мусив відкрити там кредит (адже депозит не можна без рішення суду у них розірвати достроково), і це була моя найбільша помилка. Маю там кредиь вже років з 3, і всі мої кошти з депозиту пішли на погашення процентів, тіла кредиту я майже не закрив
Отримуючи зарплату на картку Ощад, мені видали кредитну картку з пільговим періодом, який мав би тривати 60 днів, а насправді він навіть 30 днів не триває. 20 липня 2020р. вніс на картку повну суму для відновлення пільгової ставки, у контакт-центрі це підтвердили, боргу вже не мав. І ось, прийшло 25 серпня, розрахункова дата і жодних списань за карткою дійсно не було і я заспокоївся, але, видно, дарма. Сьогодні, у небанківський день, вихідний, нерозрахункову дату, мені списали % з тієї картки у сумі 750грн., але оскільки на ній такій коштів не було, вона зайшла в мінус — знов виник офердрафт. При тому, готівкових операцій я минулого місяця не робив, але мені нарахували 650 грн комісії за покупки, за покупки? То яка це картка з пільговим періодом. Це найбільше нарахування ща карткою за всі роки користування нею? То це такі умови пільгової ставки? Нею взагалі не можна робиьи покупки, бо проценти вищі? Я нічого не розумію! В жодному банку такого нема. Так, до прикладу, в ПумбБанку я маю кредитку з удвічі більшим кредитним лімітом, але пільговий період там працює — кожні 62 дні я вношу всю суму на рахунок, роблю покупки і виходжу нуль. Всім своїм знайомим і на роботі скажу, щоб не обслуговувалися у цьому банку, що не розуміє, що таке кредитка з пільговим періодом, буду брати зп у іншому банку і при першій змозі закрию там всі свої рахунки. Шкода, що Ощад так зіпсувався, шкода за нашу державу, що його представляє такий банк, що не цінує своїх постійних клієнтів, і хоче забрати останнє, та ше в умовах карантину
1 вересня 2020, 10:35
Доброго дня! Шкода, що склалася подібна ситуація. Якщо дозволите, ми запропонуємо Вам детальну консультацію щодо користування кредитною картою. Напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення адресу вашого обслуговуючого відділення.

29 серпня 2020, 20:18
Ем, билинговая дата у банка не 25 число, а последняя суббота месяца так что бы пн был рабочий и был в этом месяце, это 29 число. В следующем месяце это будет 26. По поводу минимальных платежей есть ощад 24/7 и там четко указаны суммы которые вы должны положить на карту, чтобы оставаться в льготном периоде. Для того чтобы увидеть эти суммы вам нужно нажать на саму карту кредитную потом информация, опуститься до фрази мій рахунок (возможно у вас будет другой счет) нажать на него и увидете всю информацию, если у вас не появиться минимальній платеж, значит та сумма которая у вас на карте кредитной хватает. Прежде чем обвинять банк задавайте больше вопросов, а не 2 и то поверхностные.
29 серпня 2020, 20:24
И еще один момент, если ваша кредитка зашла в минус, то вы должны погасить минус и дополнительно положить минимальный платеж. Поработайте с ощад 24/7, понажимайте кнопки почитайте фак и т.д. Даже если тратить время перед сном а это мин 10-15 то вы все поймете.
MachOleg29
MachOleg29
30 серпня 2020, 10:44
В кожного клієнта своя білінгова дата - у мене завжди була 25 числа. Мені пояснювати нічого не треба- я з банком 15 років і чудово розбираюся з інтернет-банком. А хочете сказати щось добре, то поясніть, як можна знімати комісію за покупки, де таке бачено? Значиить картка з пільговим періодом працює в односторонньому звязку - можна лише поповняти, але знімати готівку чи робити покупки нею без комісії взагалі ніяк? Обманщики і цим все сказано. Але видно недавно лиш так зіпсувалися, бо буквально півроку назад тут не було одних лиш неготивних відгуків
30 серпня 2020, 11:08
Ахахахаха. Сейчас нет, если вы считаете что смс-ка которая вам приходит что до 20 числа пополните карту, это не значит что это специально для вас. И можна если не сложно назвать билинговые даты за предыдущые месяцы когда у вас снимались проценты. Если у вас стоят даты: 25 июля, 27 июня и 23 мая то вы не уникальны. И по поводу льготного периода, раз вы много вопросов не задаете. Льготный период расспостраняется на 2 билинговые даты, чтобы оставаться в льготном периоде на 1 билинговую дату вы должны положить 5% от тела кредита.
Pavlikivsky30
Pavlikivsky30
30 серпня 2020, 10:50
Підтримую, ощад взагалі вже давно треба обєднати з приватом, банківська система якого найкраща, і створити єдиний державний банк, а не займатися перетягуванням клієнтів і грязними іграми. У приваті все прозоро і чесно, а за безготівкові операції за кредиткою там нема жодних %. Вперше чує, що десь таке є. Дивно...
Rimlyanin
Rimlyanin
31 серпня 2020, 12:28
Объединять 2 крупнейших банка страны нельзя, потому что потом государство этот новый мега банк не продаст, а если и продаст, то за копейки.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Кредитні продукти цього банку - найгірші з усіх