Увага шахраї.

73854587 18 серпня 2020, 13:36
Після написання мною скарги № 73854587 на сайті Мінфін, до мене зателефонував телефон № 0944992478 та з другого кінця проводу представились оператором по розгляду скарги та мотивуючи тим, що потрібно пройти перевірку власника почали запитувати наступну інформацію номер моєї банківської картки, строк дії картки, також три цифри на зворотньому боці картки при цьому повідомили, що зараз в Ощаді24 я повинен зробити підтвердження якоїсь дії. Коли я відмовився надавати три цифри із звороту картки та повідомив, що ніяких дій в придатку Ощад 24 робити не буду, мені почали погрожувати тим що в мене зараз заблокують картку.
Обережно шахрайські дії.
18 серпня 2020, 14:31
Доброго дня! Даний номер телефону не належіть банку. Ви можете зателефонувати до контакт-центру банку: 0800-210-800 та залишити повідомленні щодо шахрайства, зазначивши номер телефону.

19036256
19036256
19 серпня 2020, 15:16
Да,это мошенники,которые к сайту и администрации Минфина не имеют никакого отношения.Мне тоже ,после моего отзыва,написал такой же ,сообщение на эл.почту,что б я для начала сообщила свой телефонный номер,для того,что б якобы помочь мне в решении моей проблемы.Ну я то знаю,с какого адреса мне пишут админы Минфина,так,как я неоднократно обращалась к ним с вопросами лично.Главное никому,ничего не сообщать секретного.