Некомпетентний банк який не перевіряє своїх клієнтів!

Lisa122 17 липня 2020, 23:17
Ми юридична особа, яка здійснила оплату за товар і потрапила на шахраїв, банківський рахунок яких знаходиться в ощадбанку. Після дзвінка на гарячу лінію нам повідомили, що нічим не можуть допомогти в даному питанні. Чому банк не перевіряє своїх клієнтів? Всім відомо, що коштів які були нами перераховані на рахунку давно немає, як банк дозволяє виводити гроші? А як же закон про фінансовий моніторинг? Чи він поширюється тільки на звичайних людей, а шахраї котрі обманюють людей зовсім не мають до нього ніякого відношення?
20 липня 2020, 17:11
Доброго дня! Співчуваємо що ви потрапили до подібної ситуації. Радимо звернутись до правоохоронних органів та написати заяву про шахрайство. Банк проводить всі необхідні операції для запобігання шахрайству. Проте, спостерігається збільшення кількості шахрайських операцій по всій території України. Радимо бути обережними надсилаючи кошти не перевіреним особам.

OkeyDoki
OkeyDoki
18 липня 2020, 1:32
Ем. Если вы знаете правила. А вы их должны знать потому что вы юр. лица. Первое что вы должны сделать это написать заявлению в полицию а не идти на минфин и ставит единицы банку. Учим юр часть закона и жить вам легче станет.
19036256
19036256
20 липня 2020, 10:24
БАНКИ ВСЕ,не занимаются возвратом средств,которые клиенты САМИ перевели.Этим занимается исключительно полиция и суды.В компетенции банка входит предоставление информации для этих органов о Вашей оплате и всё,лишние движения банк не обязан делать.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Некомпетентний банк який не перевіряє своїх клієнтів!