Самий жахливий банк який тільки може бути

radistkmm 17 липня 2020, 11:50
Як можна так тупо обдурувати людей, гроші яких ви вкрали, маю на увазі залишок пільгових коштів.
Нічого конкретного відповісти жоден співробітник не може, придумують якісь відмазки постійно, або відповідають шаблонами які їм написали, вам самим не бридко від такого!?
Результат один, всі кошти просто будуть вкрадені так чи інакше і нічого банк не віддасть, вигадають якусь чергову відмазку і на цьому все… Якби можна було змінити банк, то до вас жодна людина не прийшла
17 липня 2020, 15:36
Доброго дня! Банк провів виплату залишків безготівкової субсидії в червні 2020. Також, банку стали відомі випадки, коли виплата не надійшла. Перевіркою подібних ситуацій займається відповідальний підрозділ, підключаючи до перевірки розробників програмного забезпечення. Додаткові новини, щодо виплати залишків коштів, повідомимо на нашому сайті. Слідкуйте за оновленнями. Гарного дня!

Vadim76
Vadim76
17 липня 2020, 12:20
Повністю із Вами згоден, так-як у мене аналогічна Вашій проблема із виплатою Ощадбанком фінального залишку коштів, безготівкової монетизації пільг... Банк вже більше двох тижднів розбирається із проблемою, яку сам штучно і створив, а результату нуль... Відповідь одна, -  чекайте-чекайте-чекайте... ДНО....
20 липня 2020, 10:39
Сверка информации предусматривает формирование рекомендаций, на основании которых затем устанавливаются факты нарушений. «В случае, если будет доказано, что гражданин сознательно задекларировал недостоверную информацию, определяется размер излишне выплаченных средств и эта сумма должна быть возвращена в государственный бюджет», https://glavcom.ua/ru/articles/grazhdanka-vernite-subsidiyu-socialnoe-zemletryasenie-v-ukraine-649643.html
Alex Benedis
Alex Benedis
17 липня 2020, 15:06
У меня такая же ситуация. На горячей линии говорят вся информация по паспорту и тд правильная , но почему денег нет на карте мы не знаем. Ну что это такое??? К кому обращаться? У нас воруют и мы ничего не можем сделать...
17 липня 2020, 15:12
Ви нічого не зробите, нажаль... думаю що ці кошти ви не побачите як і тисячі інших
20 липня 2020, 11:59
У меня УБД льготы, проверяйте сколько хотите и не нужно коменты глупые писать
20 липня 2020, 12:08
І поясніть якщо ви такі розумні, що можна перевіряти в пільгах учасника бойових дій?)))
Просто банк обісрався і тепер намагається вигадати відмазки будь які, аби тільки кошти людям не повертати, крута схема відмивання грошей
21 липня 2020, 12:38
Слушайте,зачем писать глупость?При проверке дойдёт до Вас очередь и если положено-вернут.Вы не одни такие.Проверить всю страну.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Самий жахливий банк який тільки може бути