Тут дурять. За використання своїх грошей беруть % за кредит

Iryna79 11 липня 2020, 19:25
Я скаржусь тому що не отримала логічного пояснення сітуація що сталась. На мій рахунок прийшли кошти, про що мене сповістили смс. В якому вказано суму та ДОСТУПНА сума. Я на свій розсуд використала СВОЇ гроші. Пізніше я помітила списання відсотків за несанкціонований овердрафт. Звернення на гарячу лінію, крім втрати трьох годин у очікуванні з'єднання, нічього не прояснило. Вчора я звернулася до відділення банку. Працівники були ввічливі, однак пояснити звідки ці відсотки які навіть їм не зрозумілі (заспокоювали що це помилка) по карті де неможливий овердрафт не змогли. Вони порадили знов дзвонити на гарячу лінію. І ми вже разом телефонували. Пояснення мене ШОКУВАЛИ я начебто тратила не свої кошти а кошти банку. А смс, то просто повідомлення, що колись ті гроші прийдуть і тоді будуть мої. Питання, як я могла витратити кошти по карті де немає овердрафту та кредитної лінії.? Чому не було повідомлення про не можливість використання моїх грошей при проведенні операції (щось тіпа недостатньо коштів на рахунку)? Чому приходить смс де вказана сума доступна, чому ощад24 також показує залишок по рахунку и дає проводити операції з коштами?.
До речні гроші я просто переводила з карти на депозитний рахунок в вашому банку.
Сума моїх втрат незначна але ДУРИТИ людей це не та політика банку…
Тепер чекаю коли кінчиться мій депозит який я більше не стану поповнювати і будемо шукати новий банк.
13 липня 2020, 11:55
Доброго дня! Будь ласка, напишіть нам до приватних повідомлень у якому відділенні ви обслуговуєтесь, ваше ПІБ та контактний номер телефону. Ситуацію обов'язково перевіримо та з вами зв'яжемось.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Тут дурять. За використання своїх грошей беруть % за кредит