Відмова у видачі перевипущенної карти банку,без оформлення кредиту.

Василь Зубченко 11 липня 2020, 12:11
Відділення за адресою: Київ, вул. Ревуцького, 26-А
Після отримання SMS повідомлення про те, що перевипущена картка чекає на Вас у відділенні Ощадбанку і особистого звернення до відділення для отримання картки у видачі було відмовлено аргументуючи тим, що картку можливо отримати тільки після оформлення кредитної картки.Посилання на пункт 3 статті 55 Закону України про банки та банківську діяльність, співробітником банку проігноровані.Мені кредит не потрібний.Відповідь була одна, або оформляєте кредит, або не отримуєте перевипущену карту.Клієнтом банка з 2008 року і з таким нав*язуванням не потрібних мені послуг стикаюсь вперше.
13 липня 2020, 11:53
Доброго Перепрошуємо за спричинені незручності. Будь ласка, напишіть нам до приватних повідомлень до якого відділення ви звертались, ваше ПІБ та контактний номер телефону.

Василь Зубченко
Василь Зубченко
15 липня 2020, 17:04
Доброго дня!Дякую за допомогу, картку отримав без проблем,сервіс на вищому рівні.Зателефонували,запропонували вибрати дату візиту до банку на телефон відправили SMS з нагадуванням дати і часу візиту.При наявності черги визвали за прізвищем,все оформили-картку видали.Сервісом приємно вражений,порівнюючи з першим візитом,Не все так погано!

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Відмова у видачі перевипущенної карти банку,без оформлення кредиту.