НАЙГІРШИЙ БАНК У СВІТІ

юля іванова 3 липня 2020, 13:50
Хотіла скористатись послугою отримання готівки без картки, повинен був прийти половина пароля на телефон і половина в ощад24. зняло мені суму яку хотіла зняти і комісія 15 грн. Пароль на ощад 24 на протязі взагалі цілого дня так і не прийшов. Гаряча лінія трубку взяла через годину мого очікування. Сказали вони не знають, що сталось і повернули мені суму без комісії. Я заплатила 15 грн за послугу, яку так і не отримала. Шалені кошти за комісії, неможливість нормально отримати консультацію на гарячій лінії, працівники банку, які розголошують персональні дані! Коли вже цей банк закриють? це просто неможлива тупість!!! і держава не дозволяє змінити банк для отримання зарплати. Якщо у вас є можливість, то обходьте ощад стороною!
3 липня 2020, 14:49
Доброго дня! Будь ласка, деталізуйте нам до особистих повідомлень: коли та з якого номеру телефону ви звертались до контакт-центру банку, з якою ситуацією по розголошенню ваших персональних данних ви стикнулись. Обовёязково перевіримо та розберемось.

6 липня 2020, 14:44
Юля іванова,Почему Вы не сняли наличность с карточкой,это было б без проблем и без всяких комиссий.Вот интересно,сами НАМУТИЛИ,а банк самый худший??????Кто в банке разглашает секретную информацию?Не правда.Я пенсионер,шесть лет нормально пользуюсь услугами банка,лучше не банк закрыть,а Ощадбанку терять таких клиентов,как Вы.Снимаю наличность в банкоматах Приват банка и Пивденний-БЕЗ КОМИССИИ и без проблем.
6 липня 2020, 15:13
Юля іванова: Як безкоштовно знімати готівку з картки?
у банкоматах Ощадбанку:
до 30 000 грн/міс по рахунку: картки ПРОСТІР, Visa Classic та Mastercard Debit World*
до 50 000 грн/міс по рахунку: картки Mastercard Debit World, Visa Rewards, Mastercard Platinum та Visa Platinum
до 100 000 грн/міс по рахунку: картки Mastercard World Elite та Visa Infinite
у будь-яких банкоматах України – до 10 000 грн/міс по рахунку;
у всіх касах Ощадбанку – необмежена сума двічі на місяць. Це зручно та вигідно, якщо вам потрібно велику суму.

Головне – мати при собі свою картку (для зняття у касі потрібен також паспорт). У чат-боті Ощаду можна перевірити, скільки готівки за місяць можна ще безкоштовно зняти. https://www.oschadbank.ua/ua/yak-vygidno-korystuvatys-kartkou