Як Ощадбанк обдирає пенсіонерів

tatyana2410 11 червня 2020, 13:09
Маю пенсійний рахунок в Ощадбанку м. Харків. Звернулась до відділення банку у вз'язку з перевипуском пенсійної карти (закінчився термін дії кртки), який коштував меня 80 грн., бо Ощадбанк мабуть збанкрутує без стягнення комісії з клієнтів-пенсіонерів. Пояснення працівників відділення — карт MasterCard Ощадбанк не випускає, а в наявності тільки карти World debit, випуск яких коштує 8о грн. Це робиться умисно за для отримання додаткової комісії!!! Мало того, що всіх пенсіонерів примусили відкрити карткові рахунки, по яких регулярно потрібно здійснювати перевипуск карток, тому що в них обмежений термін дії, так і ще пропонують дорожчу карту!!! Чому пенсіонери не можуть отримувати пенсії через поточний рахунок? Мабудь тому, що в Ощадбанка не буде можливості отримувати комісію за обслуговування такого рахунку, бо договір за таким рахункорм укладається безстроковий і безкоштовний!!! Ще 30 грн. списали за отримання картки в іншому відділенні! Тобто з пенсії 3500грн. я сплатила банку 110 грн. комісії!!! В державі дуже «багаті» пенсіонери, які повинні утримувати державний Ощадбанк!!! Така політика державного банку!!! Дрібне шахрайство!!! Яка держава такий і державний банк!!!
11 червня 2020, 15:55
Доброго дня! Хочемо зазначити, що обслуговування пенсійних карткових рахунків відкритих в АТ Ощадбанк- не тарифікується. Комісія за пересилку карток в межах регіону дійсно складає 30грн. Ці тарифи є публічними, кожен клієнт може з ними ознайомитись як у відділенні бінку, так і на нашому офіційному сайті: https://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/dogovir-taryf-inshe
Будь ласка, напишіть нам до особистих повідомлень до якого саме выддылення ви звертались.

19036256
19036256
11 червня 2020, 17:15
Tatyana2410, я в этом месяце тоже получила вместо старой пенсионной карты карту World debit сроком на пять лет БЕСПЛАТНО, Вам могли сотрудники банка навязать страховку.Эта пенсионная карта бесплатная.
depozit2019
depozit2019
11 червня 2020, 17:20
Обратитесь на линию кабмина 1545 или напрямую - министру финансов, либо почтой либо электронным обращением.