Банку ше є куди рости, нажаль

mrsalivan 11 червня 2020, 12:33
Якшо це Ваше єдине джерело збереження коштів, чим скоріш подбайте про резервний рахунок в іншому банку, бо Ощадбанк може залишити Вас без доступу до них.
Маю зареєстрований ФОП рахунок, з якого кошти виводяться через спеціальну картку. Рахунок реєстрував у м.Львів, а в м.Мелітополь Запорізької області, через поломку Ощадбанкомату, моя вищевказана картка, абсолютно активна була «проковтнута» банкоматом, як пізніше виявилось «поломаним», а у такому випадку якшо карта реєструвалась в іншій області вона підлягає знищенню, а перевипуск здійснюється у відділенні де вона виготовлялась (тобто 1100 км від мого місцезнаходження). Крім того у співробітників центрального відділення м.Мелітополь виникли труднощі із знаходженням мого рахунку в базі данних Ощадбанку, бо відділення одних областей за їх словами, не мають доступу до банківської інформації інших областей. Зняти кошти з рахунку без картки неможливо, онлайн переказ коштів не доступно. В результаті я опинився в чужому місті без грошей. Співробітників банку ця ситуація не хвилює, на гарячій лінії консультанти годують обіцянками, що зі мною звяжеться відповідальний за перевипуск картки, і кажуть мені, шо це нормально, шо він мені передзвонить може сьогодні, а може завтра, а може і взагалі як здогадуюсь, тоді коли натхнення прийде)
Будьте уважні з тими кому довіряєте свою фінансову безпеку.
11 червня 2020, 15:38
Доброго дня! Перепрошуємо за незручності, ситуацію виправимо.