Пенсіонер неможе виробити нову картку без паспорта

Микола Матвіїв 9 червня 2020, 11:13
Це жах живемо в 2020році, а ніби в епоху хрензнаколи, маємо телефони комп'ютери розумові годинники датчики відскановування рук ніг пальців і обличчя. Проте щоб виготовити Загублено картку в ощадбанку треба чекати 14 діб і обов'язково паспорт інифікаційний і прописку, іді-карта електроний носій іще бумагу Як кажуть ветерани за що ми воювали. Ганьба ощадбанку!!!
9 червня 2020, 12:20
Доброго дня! Хочемо зазначити, що наявність документів обумовлена чітко прописанними вимогами в законодавстві. Картки виготовляються на заводі, що разом з логістикою може зайняти до 14 днів.

19036256
19036256
9 червня 2020, 11:26
Послухайте, це звичайна ідентифікація клієнта у всіх банках, і не тільки в Ощадбанку.Вам виготовлять не загублену, а нову карту.Без паспорту ніхто не зможе відкрити карту в банку, ні мер, ні міністр.
9 червня 2020, 14:53
Так по відповіді і з тим що людина бігає тоісь її посилають кудась туда де немає меж обявлю бойкот ощадбанк!
9 червня 2020, 15:44
На мою думку ощадбанк - Це непотріб, кусочок комуністичного минулого де пригноблювали демократію і права людини. І в коментаріях хочу наповнити що сьогодні у Червоноградському ощад банку інваліда людину з поганим здоровям а також матір ветерана війни незахотіли слухати не в одному ощадбанку банку червонограда ні допомогі людям пенсійного віку , ходила людина щоб зняти свої зароблені гроші бо післязавтра в неї день народження зі всіма документами крім паспорта і картки, і всюду чмирі сидять які - звертайтесь на гарячу лінію де пів години слухаєш музику це неприємливо. а при звернені оператор каже зверніться в банк і там так дальше. Якщо б з матірью щось сталося яб спалив всі б ваші ощадбанки *** !
Jokets
Jokets
9 червня 2020, 22:13
Хватит устраивать клоунаду, есть рамки закона которые говорят об необходимости носить собою документы
BarDuck
BarDuck
10 червня 2020, 9:11
Більше скажу, читайте законодавство, без паспорту ви ніхто. Давайте я прийду без паспорту і з якимись лівими документами за вашою картою, скажу, це ж я, просто немаю чим себе ідентифікувати в рамках закону!
Що має співробітник відповідати?
Увімкніть голову і не пишіть цей маразм.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Пенсіонер неможе виробити нову картку без паспорта