koo12345 5 червня 2020, 17:11
Доброго дня, як ви думаєте скільки необхідно пенсіонеру ообивати пороги відділень Ощадбанку в Помічній та Добровеличківкі Кіровоградської області щоб поновити картку? Вдповідь — з січня 2020 року, а сьогодні вже 5 червня! Спочатку нібито замовили картку у Помічній, та її все не привозили. Під час карантину у Помічній відділення закрите, звернувся в Добровеличківку 5 травня, прийняли заявку, сказали що не було замовлень на мою картку з помічнянського відділення. Обіцяли картку передати в Помічну за два тижні. Коли відділененя в Помічній відкрилось я туди звернувся, сказали що не передавали, прийшов наступного тижня, немає, написав заявку щоб привезли з Добровеличківки в Помічну, через тиждень знову немає! Гаряча лінія баннку ніякої допомоги не надає, в смс яке повідомляє що моя картка вже в Добровеличківці вказаний недійсний номер міського телефону. То скільки ще чекати, куди звертатись, навіщо в нас відділення банку, яку не надає допомого клієнтам, а просто знущається, примушуючи створювати черги під банком, бігати туди сто раз безрезультатно.
9 червня 2020, 11:05
Доброго дня! Перепрошуємо за незручності. Будь ласка, напишіть нам до особистих повідомлень ваше ПІБ та контактній номер телефону, ситуацію перевіримо.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Пів року чекати на поновлення пенсійної картки в умовах карантину - це норма Ощадбанку!