Знову за старе

vik197577 18 травня 2020, 11:06
Доброго дня шановні фахівці Ощадбанку. Прошу Вас звернути увагу на роботу відділення 10023/018 що знаходиться в смт. Драбів по вулиці Центральній 24. Не пройшло і пів року як «фахівці» даного відділення взялися за старе, а саме дане відділення обслуговує електронні кабінети субсидіантів Драбівського району і от знову взялися за старе, кошти від Мінсоцполітики надходять дна рахунок субсидіантів і там і залишаються, або пропла чуються не зрозумілі платежі, живий приклад ID реєстру: RD71070000003032020 це кабінет субсидіанту якому за 80 років і що ж ми бачимо: на рахунку субсидіантів знаходиться сума 1302, 57 грн, сума така тому що два місяці Ощадбанк не проплачував платежі які надходили, і ось в цьому місяці за послугу з постачання природного газу надійшла сума 928,08 грн і яке у мене було здивування коли по даній платіжці було сплачено аж 42,52 грн, хотя залишку коштів достатньо для погашення повністю платіжки. Якби я не вів електронного кабінету то не бачив таких чудес і не проплатив би суму 928,08грн і даний субсидіант у зв'язку з заборгованістю залишився без субсидії. Перестаньте знущатися над людьми похилого віку, ви також вічно молодими не будете
18 травня 2020, 14:21
Доброго дня! Хочемо зазначити, що банк проводить оплати згідно реєстрів, які надаються до банку комунальними організаціями. З приводу формування реєстрів, радимо звернутись до вашої ком. організації.