Шахрайство працівників банку

Я пенсіонерка, клієнт банку. Випадково надала данні своєї картки шахраям в кінці березня 2020 року.
Працівник банку Коваль Тетяна Віталіївна замовила мені нову картку, яку я отримала 21.04.20р., а 24.04.20р. невідомі особи за знову зняли кошти з мого рахунку, заблокували мою картку і без мого дозволу і відома перезамовили на моє ім'я нову картку, хоча данних я вже нікому не надавала і мобільним банкінгом ніколи не користувалась
Турчинска Лариса Сергіївна — керуюча банком 27.04.2020р спочатку накинулась на мене з лайкою, звинувачувала у шахрайстві моїх рідних і близьких, вела себе підозріло, ніби прикривала когось

27.04.2020р прийшла щоб закрити рахунок повністю
12.05.20р дізналась, прийшовши в банк за субсидією, що Кубайчук Тетяна Миколаївна, закрила лише картки, а рахунок досі відкрито!!!
Я попросила книгу скарг. Спочатку Кубайчук Тетяна Миколаївна мені відмовила, а потім надала.
Написавши скаргу помітила, що протягом останніх трьох років скарги ніхто не розглядає!
13.05.20р в банк повернулась щоб поставити підпис під скаргою, бо забула випадково. На що Турчинска Лариса Сергіївна відповіла, книги скарг немає, банк -це не магазин! Ви не туди прийшли!!!

Прошу розберіться і повідомте мене!
14 травня 2020, 11:38
Доброго дня! Будь ласка, напишіть нам до приватних повідомлень ваше ПІБ та фінансовий номер телефону.

DevilLilit
DevilLilit
15 травня 2020, 8:44
То есть вы пенсионер, в такое время вышли с дома, чтобы тупо подпись поставить? та штрафовать надо таких как вы, раз нечем заняться, и ищете лишний повод выйти з дома и с кем-то поругаться.
Jokets
Jokets
15 травня 2020, 8:47
По сути банк не обьязан иметь книгу жалоб ибо это действительно не магазин