Відношення до клиента

05.05.2020 року на мої пенсійний та кредитний рахуноки наложила арешт скандально відомий приватний виконавець міста Київ Дорошкевич В.Л. Банк про арешт не повідомив. Випадково дізнався, коли ввечери зайшов в Ощад 24( при анологичної сітуації Приватбанк сразу же відправив смс повідомлення та лист на електронну пошту, рахунки арештували, но гроші не списують.). При цьому списалися мої кошти, які знаходилися на рахунках, в тому числі з кредитці.
06.05.2020 року був на прийомі в відділенні у менеджера і дізнався, що гроші списалися в рахунок суми погашення виконавчего провадження. На питання, на який підставі арештували пенсійний рахунок та кредитку і списали кошті, порадили звертатися в головний офіс. При зверненні на гарячу лінію менеджер відповіла, що тепер всі кошти, які будуть надходити на пенсіну картку та на кредитку будуть списуватися в рахунок арешту. Я повідомив менеджера, що покі я буду через суд скасовувати арешт моїх рахунків, а це 1-3 місяця, то не буду погашати кредитку.
Замовлення довідки для суду, що в мене пенсійний рахунок та на нього приходят соціальні виплати, платне 100 грн. При запитанні, що може під час карантину, кризи та пандемії можливі знижки на довідку — мені відповіли, що це моя проблема, а не банка.
Висновок: якби не військова пенсія, яка виплачується тільки через Ощадбанк, ніколи в ньому не обслуговувався!!!
РЕКЛАМА: Ощадбанк: мій банк, моя країна. Ощадбанк, як і країна прагне забрати у тебе останню копійку!!!
12 травня 2020, 12:40
Доброго дня! Співчуваємо що ви потрапили до подібної ситуації. Арешт може бути знятий після надходження відповідного листа від приватного виконавця. Радимо звернутись до нього для врегулювання ситуації.