ОЩАДБАНК не выдаёт деньги по завещанию

TarasTarasenko 5 травня 2020, 15:30
Відділення за адресою: Київ, вул. Верхній Вал, 44-А
Я отримав у спадщину за заповітом 12 березня 2020 року банківські рахунки в ОЩАДБАНК.
17 березня я звернувся у відділення ОЩАДБАНКУ за адресою Верхній Вал 44. Головний економіст прийняла заявку по праву на спадщину вкладів та усі необхідні документи (копії та оригінали). Відповідь повинна була прийти не пізніше двох тижнів. Через два тижні у відділені відмовили у видачі вкладів та НАПОЛЯГАЛИ на продовженні депозитів які успадкував строком на 3 місяці, якщо я хочу отримати все таки гроші.Причину відмови НЕ вказали. у мене не має намірів продовжувати депозити і про це було сказано.
згідно частини 2 статті 1060 Цивільного Кодексу я маю право отримати свої успадкованні гроші у будь який момент!!! Далі 1 квітня у тому ж відділені ОЩАДБАНК мною було надано Заяву на отримання письмової відповіді про причину відмови у видачі успадкованих грошей та заяву на видачу грошових коштів у повному обсязі у валюті вкладу на імя начальника Філії Головного управління по місту Києву та Київській області Крючкову С.С. Копії заяв з відміткою банку залишилися у меня.
Сказали що не пізніше 30 квітня прийде відповідь на домашню адресу, вказану у заявках, але відповідь так і не прийшла. Гроші також НЕ видали. Телефонував в контакт центр ОЩАДБАНКУ 30го квітня, менеджер контакт центру сказав, що мою скаргу прийняти зможе лише 4 травня так як 30то квітня у банка ще є один день на відповідь.
Успадковані кошти не можу отримати вже 2 місяці.

Крім того, статтею 1074 ЦК України обмеження прав клієнта щодо розпоряджання грошовими коштами, що знаходяться на його рахунку, НЕ допускається, крім випадків обмеження права розпоряджання рахунком за рішенням суду у випадках, встановлених законом. На Моїх рахунках судових обмежень НЕ має на даний час.

Вважаю, що працівники ОЩАДБАНКУ банку на чолі з начальником Крючковим С.С): — грубо порушують чинне законодавство, незаконно відмовляють мені у видачі МОЇХ грошових коштів, — займаються шахрайством, нахабно обманюють мене, спотворюють реальну інформацію, — скоюють службовий та кримінальний злочини, перевищують свої службові повноваження, НЕЗАКОННО заморозивши мої гроші на депозитних рахунках банку або привласнивши їх, — порушують мої права користуватися моїми грошима.
5 травня 2020, 15:39
Доброго дня! Будь ласка, напишіть нам до особистих повідомлень ваше ПІБ та контактний номер телефону та аналогічну інформацію власника рахунку. Ситуацію перевіримо.

5 травня 2020, 16:24
Написав. Також скарги були поданні в НБУ, МінЮст, урядову гарячу лінію, Державну службу захисту прав споживачів та у контакт центр ОЩАДБАНКу

Майже 2 місяці не маю змоги отримати законні гроші без будь яких пояснень зі сторони ОЩАДБАНКу
6 травня 2020, 2:07
Можете написати про результат розгляду і чим все завершиться?
29 червня 2020, 19:21
К сожалению, если банк ведет себя таким образом - то только шум в медиа поможет привести их в чувство
6 травня 2020, 8:39
Конечно напишу. Банк так вчера и не связался после того как написал контактные данные которые здесь спросили.
Пришло официальное письмо от НБУ в котором просят ОЩАДБАНК дать ответ до 15 мая 2020. Ждём
9 травня 2020, 4:50
Ви ж знаєте що вам повинні доплатити 3 відсотки річних за час поки Банк не віддавав кошти?
29 червня 2020, 19:25
Кста НБУ, если он вменяемый, единственный, кто сможет помочь. Общество защиты прав - это не в их компетенции. Суды - то такое... Медиа и НБУ.
12 травня 2020, 15:15
Меня уже совсем не интересуют проценты, я хочу получить вклады по наследству... а сделать это не могу. Никто не реагирует с ОЩаДБАНКА, не звонят и ничего внятно не отвечают ни здесь, ни в контакт центре
gamble2020
gamble2020
2 червня 2020, 10:40
Подозреваю, что конкретные сотрудники банка присвоили средства в надежде, что наследник не объявится.Нужно не мешкая подать заявление в полицию.
mihailtax
mihailtax
3 червня 2020, 13:19
Подавайте в суд на банк.
29 червня 2020, 19:23
Слушайте, это ненормально, когда по очевидному вопросу нужно судиться. Такое лучше публиковать в медиа, чтоб банк получал репутационные потери. У них штат юристов — они умеют играть на юридическом поле. Нужно играть там, где им будет плохо.

Курс валют в Ощадбанку

Курс валют в Ощадбанку

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / ОЩАДБАНК не выдаёт деньги по завещанию