#StopItTogether Шахраї діють, а банки спокійно споглядають

Lehotska Nataliya 23 квітня 2020, 22:17
Відділення за адресою: Київ, вул. Володимирська, 4
15 квітня в мене з карти ощадбанку списали 28 тис грн, без жодного смс підтвердження і інших безпекових інструментів. При встановленому ліміті в 500 грн. Просто система безпеки банку ніяк не відреагувала на підзріливий рух коштів на рахунку: за 15 хвили було здійснено 56 операцій по 500 грн на zMoney_GP Kyiv. Написала заяву, тепер треба ще 150 грн заплатити за проведення внутрішнього розслідування. Якщо банк визнає, що це їх вина, то гроші повернуть. Але знаючи нашу банківську систему, я вже наперед здогадуюся який буде результат їхнього розслідування. Проблема ця не нова і банки свідомі, що зараз шахраї дуже активно діють, тим не менше жодним чином на це не реагують, не посилюють систему безпеки. За кордоном банки під час першої ж спроби несанкціонованого зняття коштів, підзріливих транзакцій, рухів коштів реагують миттєво, блокують карти, передзвонюють і тд. Зате у наших банках будь-ласка, заходи бери, не соромся. Прошу вжити міри щодо посилення безпекових мір з боку банків щодо клієнтських рахунків!!!
24 квітня 2020, 12:30
Доброго дня! Без отримання персональних даних третіми особами, зняття чи переказ коштів не можливий. Для проведення службового розслідування з данного приводу, будь ласка, зверніться до відділення банку та напишіть заяву.

24 квітня 2020, 10:39
Читав колись про цей ресурс, на сторінці привату, дуже багато скарг було на несанкціоноване зняття. Ресуром користувались?
AlantiUA
AlantiUA
24 квітня 2020, 13:22
Про какой ресурс? Где ресурс указан.....
24 квітня 2020, 15:59
ZMoney_GP Kyiv
24 квітня 2020, 11:08
Ні, звичайно.
19036256
19036256
25 квітня 2020, 15:36
Lehotska Nataliya, Такая же история в Приват банке https://minfin.com.ua/ua/company/privatbank/review/149352 и ещё
7 липня 2020, 18:03
Ощадбанк не перестає «радувати». Після того як з моєї карти списали 28 тис грн. (56 транзакцій по 500 грн), банк любязно запропонував провести розслідування за 150 грн. Через два тижні банк вирішив, що розслідуватиме кожну транзакцію окремо по 150 грн. (56 х 150 = 8400 грн). 14 травня подала заявку на проведення розслідування щодо одніє транзакції. Пройшло майже 2 місяці, банк досі розслідує. З таким успіхом вони якраз до моєї пенсії розглянуть решу 55 транзакцій.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / #StopItTogether Шахраї діють, а банки спокійно споглядають