Кредитна заборгованість

Izmir2020 22 квітня 2020, 14:11
Доброго дня! Прийшло повідомлення про щомісячний платіж у розмірі 20 грн. Рекомендують сплачувати до 20 числа, щоб не було пені і штрафів.
Яка заборгованість? Який кредит? З/п карткою давно не користуюся і тим більше Я НЕ ПРОЖИВАЮ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ БІЛЬШЕ 2-Х РОКІВ! Як мені реагувати на такі повідомлення? Звернутися до вашого банку особисто чи зателефонувати я не маю можливості! На електронну пошту для запитань- Ви не відповідаєте!
Як вирішити дане питання? Дякую!
22 квітня 2020, 15:57
Доброго дня! Можливо ви отримали дане повідомлення випадково. Для детальної перевірки ситуації радимо звернутись до контакт-центру банку: 0800-210-800.

23 квітня 2020, 10:29
Зверніться ізза кордону на 0 800))) Ага, удачі)
23 квітня 2020, 15:54
Нет. Все просто если человек не закрыл счет. И не пользуються им начиная с 2 года. Списываеться комиссия за осблуживания неиспользуемого счета 20 грн в месяц.
23 квітня 2020, 15:57
Комісія не списується якщо на рахунку немає коштів.
23 квітня 2020, 16:32
Зайдите в ощадбанк и почитайте на стенде насчет счетов которые долго не используються и которые почему-то владелец не закрыл
24 квітня 2020, 10:27
Зашел, почитал. Читайте внимательно.

Неактивним вважається картрахунок по якому протягом трьох місяців і більше не було жодного зарахування та/або списання коштів (крім зарахування процентів та списання комісій по Рахунку, переказу коштів за допомогою послуги «Мобільні заощадження»/з/на рахунку Віртуальної картки). У випадку, коли залишок коштів на рахунку менше встановленого тарифу, комісія списується у розмірі залишку коштів на рахунку. Для набувачів грошової благодійної допомоги від благодійних організацій, розташованих в Донецькій та Луганській областях, територія яких перебуває під контролем української влади, неактивним вважається картрахунок, по якому протягом вісімнадцяти місяців і більше не було жодного зарахування та/або списання коштів (крім зарахування процентів та списання комісій по рахунку).
24 квітня 2020, 21:58
Значит у него может быть 2 варианта 1) по первому было списания по смс-информирования и когда сумма дошла до -20 то дальше с карты комиссия не списывалась. 2) один раз в месяц сняло сумму 20 грн за обслуживание неиспользуемого счета соотвественно на счету стало - 20 и после этого тоже не стало списывать сумму дальше. Насчет закрытие карты ошадбанк работает пока что по старой системе тоесть где вы открывали счет там и должны закрывать.