Банк не заслуговує на довіру

Dvv07 20 квітня 2020, 22:51
Я є клієнтом банку тривалий час, з огляду на нав'язаний зарплатний проект. Зараз через свавілля працівників банку, а також через те, що банк не вважає за необхідне інформувати клієнтів про самовільно встановлені банком обмеження по використанню клієнтом власних коштів, я не змогла провести дуже важливі платежі і тепер, в умовах карантину повинна чекати на перевипуск карти. У мене бракує слів, щоб прокоментувати такий непрофесіоналізм! Маю намір розірвати стосунки із банком.
21 квітня 2020, 15:17
Доброго дня! Для детальної перевірки ситуації, та пояснення причин встановлення лімітів, будь ласка, зверніться до контакт-центру банку: 0800-210-800.

19036256
19036256
21 квітня 2020, 22:43
Dvv07, Зайдіть в Ощад24, картки і рахунки, біля номеру картки блакитний прямокутник, натискайте на нього, відкриються ,-виписки, сервіси, безпека і ЛІМІТИ, заходьте и змінюйте, Вам будуть присилати коди в СМС.Якщо це не допоможе, дзвоніть з того номеру телефона, до якого прив'язана картка, де реагують ліміти на гарачу лінію, але не до живого оператора, а слухайте робота з його допомогою зніміть ліміти…Чому Ви замовили нову картку, у Вас була можливість самій змінювати ліміти.