реєстрація особистого кабінету

Pasha92 12 квітня 2020, 17:02
Доброго дня, звертаюся до Вас вже не перший раз так як писав вам на пошту про проблему, а толкової відповіді чи рішення так і не почув. Я вчасно звернувся до підрозділу соц.захисту та вніс в реєстр номер свого мобільного телефону. Більш ніж пів року мені не приходили від Вас ніякі смс щодо нарахування якихось коштів ( а це значить що я не мав можливості зайти в особистий кабінет пільговика) і тепер 25 березня я отримав смс що нарахована пільга. При спробі зайти в особистий кабінет пільговика мені приходить смс з кодом, я його ввожу і після чого створюю пароль нащо сайт реагує Null key is not allowed! Прошу Вас вирішити це питання, так як кожного дня я намагаюся зареєструватися але без результатно.
І ще одне питання, яким чином і протягом якого часу будуть повернені кошти які я не отримав протягом цих пів року. Дякую
13 квітня 2020, 16:18
Доброго дня! Спробуйте зайти до особистого кабінету за нашим посиланням: https://www.oschadbank.ua/ua/sd

OkeyDoki
OkeyDoki
12 квітня 2020, 23:47
А позвонить на горячую линию и через оператора зайди и он бы вам все озвучил что происходит в вашем личн. каб.сложно было сделать? По поводу нулл кея используйте другой браузер для входа. А насчет ваших денег вот ссылка на страницу и читайте очень внимательно до конца https://www.oschadbank.ua/ua/sb