sys813 18 серпня 2020, 20:43
Відділення за адресою: Запоріжжя, вул. Миру, 14
В Ощадбанке работают хитро сделанные работники. Оставил жалобу, получил вместо ответа отписку без конкретного решения и теперь приходит оповещение, что проблема решена!!! Наглость переходит все границы!
19 серпня 2020, 10:08
Добрый день! Детализируйте, пожалуйста, нам в личные сообщения, какую проблему не удалось решить? Спасибо.
Marinaaa040894 18 серпня 2020, 20:27
Сегодня, наконец-то пришел остаток по безналичной субсидии!!!
19 серпня 2020, 10:06
Добрый день! Спасибо за обратную связь!
hinara 18 серпня 2020, 16:18
Доброго дня. Під час зняття готівки в банкоматі Ощадбанку стався збій системи (як мені повідомили в відділенні банку де знаходиться даний банкомат) і мені не видало готівки, але при цьому списало задану суму з мого рахунку. Одразу звернувся на гарячу лінію Ощадбанку, де мене запевнили що гроші повернуться на рахунок протягом 1-2 годин. Після декількох годин очікування я знову зателефонував на гарячу лінію де мене знову запевнили що гроші прийдуть через 1-2 дня. Через 2 дня мені сказали що гроші прийдуть уже через 45 днів. Після четвертого дзвінка була названа дата не більше 120 днів. Відвідував я і банк де написав скаргу. Готівка в сумі 10000 грн. була необхідна для відпочинку сімї. Підскажіть будь-ласка як мені далі поступити.
Завчасно вдячний!
18 серпня 2020, 17:15
Доброго дня! Для детальної перевірки, будь ласка, напишіть нам до особистих повідомлень точні дати та час дзвінків до контакт-центру перевіримо актуальність консультацій співробітників. Також до особистих повідомлень напишіть ваш контактний номер телефону, ПІБ та адресу відділення, до я кого звертались з написанням заяви.
YGromadyanin 18 серпня 2020, 14:59
Хотите узнать о нашей стране воспользуйтесь услугами Ощадбанка. Сама система работы выдаст вам всю информацию. Какая страна — такой и главный её банк. Какой главный банк страны — такая и страна! Власть пытается побороть коррупцию и махинации. Так начните со своего главного банка. Такой махинаторской схемы «законного» отбирания средств у своих клиентов нет ни в одном частном предприятии этой страны, ни в одной стране мира. С миру по нитке — голой стране рубашка
18 серпня 2020, 17:09
Добрый день! Очень жаль, что у Вас сложилось подобное мнение, касательно банка. Подскажите, с чем оно связано? Возможно, столкнулись с какой-то неподобающей ситуацией? Детализируйте, пожалуйста, нам в личные сообщения, будем рады помочь. С Ув. Команда Ощадбанка!
73854587 18 серпня 2020, 13:36
Після написання мною скарги № 73854587 на сайті Мінфін, до мене зателефонував телефон № 0944992478 та з другого кінця проводу представились оператором по розгляду скарги та мотивуючи тим, що потрібно пройти перевірку власника почали запитувати наступну інформацію номер моєї банківської картки, строк дії картки, також три цифри на зворотньому боці картки при цьому повідомили, що зараз в Ощаді24 я повинен зробити підтвердження якоїсь дії. Коли я відмовився надавати три цифри із звороту картки та повідомив, що ніяких дій в придатку Ощад 24 робити не буду, мені почали погрожувати тим що в мене зараз заблокують картку.
Обережно шахрайські дії.
18 серпня 2020, 14:31
Доброго дня! Даний номер телефону не належіть банку. Ви можете зателефонувати до контакт-центру банку: 0800-210-800 та залишити повідомленні щодо шахрайства, зазначивши номер телефону.
Наталья Лысенко 18 серпня 2020, 12:47
13.08.2020 года мне отправили деньги по утрате трудоспособности до сих пор тишина никто не знает когда и почему до сих пор деньги не приходят.
18 серпня 2020, 14:21
Добрый день! Если на счет долгое время нет начислений, рекомендуем обратиться в организацию, которая совершала перевод, для уточнения актуальности данных, по которым переводили деньги.
Roman2020 18 серпня 2020, 9:58
Господарство оформлює кредит 5-7-9 два місяці, надали біля 100 довідок, звільнилось 2 бухгалтера.Відповіді не має, Харків каже то все в Києві, в Києві навіть колл центр не відповідає. Сама велика помилка це Ощадбанк, якщо хочете втратити людей час і гроші Ощад для вас.
18 серпня 2020, 11:03
Доброго дня! Перепрошуємо за незручності. Напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення адресу відділення, до якого ви звертались. Інформацію перевіримо та надамо зворотний зв'язок.
73854587 18 серпня 2020, 1:46
Відділення за адресою: Черкаси, бул. Шевченка, 132
Я являюсь корисувачем банків Ощадбанк та Альфа-банк, учасник АТО, інвалід війни 2 групи, отримую пенсію на картку Ощадбанка.
07.05.2020 року я банківською карткою Ощадбанку знімав грошові кошти в банкоматі Альфа-банку. Мені потрібно було п’ять тисяч гривен. Так-як банкомат більше тисячі гривен не видає, то я знімав по тисячі гривен за одну операцію. На одній із операцій банкомат довго думав, та не видавши кошти повернув мені картку. Розуміючи, що це технічна помилка я продовжив знімати гроші по тисячі гривен в даному банкоматі, поки не зняв суму в п’ять тисяч гривен. Біля банкомату я відразу перевірив рахунок в мобільному додатку, та зразу помітив, що в мене замість п’яти тисяч гривен з рахунку зняло шість тисяч гривен, тобто шість операцій по тисячі гривен. Повторюся, що мені банкомат видав тільки п’ять тисяч гривен (п’ять раз по тисячі гривен). Біля банкомату знаходиться відділення Альфа-банку, в який я відразу пішов та розповів про мою проблему. На що працівники Альфа-банку мені повідомили, що так-як я користувався карткою Ощадбанку, то мені потрібно звертатися в відділення Ощадбанку, та різниці немає з якого банкомату я знімав гроші. З відділення Альфа-банку я зателефонував на гарячу лінію Ощадбанку за телефоном 0-800-210-800 та розповів про мою проблему, на що мені оператор повідомив, що мені не потрібно хвилюватися та на протязі трьох годин мені кошти повернуться на мій рахунок. На питання чи потрібно в відділенні Альфа-банку брати виписки чи якісь документи, мені оператор повідомила, що нічого мені брати не потрібно а кошти повернуться самі протягом трьох годин.
Після чого я почав займатися своїми справами. Коли пройшов час більше трьох годин, та я в мобільному додатку побачив, що гроші в сумі тисяча гривен мені не повернулася, то я в той-же день 07.05.2020 року звернувся до відділення Ощадбанку за адресом м. Черкаси, бул. Шевченка 132, де відразу написав відповідного зразка (де на вимогу працівників Ощадбанку було зазначено номер моєї банківської картки, строк дії картки та cvc код, що я знаю категорично заборонено робити працівникам банку) заяви про те, що мені банкомат Альфа-банку при знятті грошей в сумі п’ять тисяч гривен (по тисячі гривен), зняв з мого рахунку шість тисяч гривен. Також працівники відділення Ощадбанку в якому я написав заяву мені повідомили, що мені немає за що переживати та кошти мені повернуться протягом трьох днів. На моє питання чи потрібно мені брати в Альфа-банку довідки про банкомат чи проведення невдалих моїх операцій, мені працівники Ощадбанку повідомили, що нічого брати не потрібно.
Після того як пройшло більше трьох днів, та я побачив що мені гроші в сумі тисяча гривен не повернулася, я зателефонував на гарячу лінію Ощадбанку та запитав чому мені не повернулися мої гроші. На що мені оператор повідомила, що як-що мені не повернулися гроші протягом трьох днів то мені потрібно чекати неділю (сім днів), після чого гроші будуть повернуті на мій рахунок. В той-же день я зайшов в відділення Ощадбанку де мені також повідомили, що мені потрібно чекати сім днів. На моє запитання, може мені потрібно взяти довідки з Альфа-банку, про те, що 07.05.2020 року одна із операцій по видачі мені грошових коштів в сумі тисяча гривен була не вдала, мені працівники Ощадбанку повідомили, що ніяких документів в Альфа-банку брати не потрібно.
Після того як пройшло більше семи днів, та я побачив що мені гроші в сумі тисяча гривен не повернулася, я зателефонував на гарячу лінію Ощадбанку та запитав чому мені не повернулися мої гроші. На що мені оператор повідомила, що як-що мені не повернулися гроші протягом семи днів то мені потрібно почекати поки не закінчяться десять днів, після чого гроші точно будуть повернуті на мій рахунок. Також я зайшов в відділення Ощадбанку де мені повідомили ту саму інформацію.
12.07.2020 року в мему мобільному додатку Ощадбанку з’явився запис, що мені повертається тисяча гривен, але технічно на той час я зняти ці гроші не міг по правилам Ощадбанку.
15.07.2020 року в моєму мобільному додатку пропав запис, що мені повертаються мої гроші в сумі тисяча гривен (відповідно гроші також зараховані мені не були), на що я дуже здивувався, та відразу зателефонував на гарячу лінію Ощадбанку за телефоном 0-800-210-800, та запитав у оператора, чому в мене то з’являється запис, що мені повертають мої гроші в сумі тисяча гривен, то він зникає. Оператор Ощадбанку мені повідомив, що по цьому факту мені наддадуть інформацію в відділенні Ощадбанку де я обслуговуюсь та де я писав по цьому факту заяву. Звернувшись в відділення Ощадбанку, мене працівники вислухали, та повідомили, що вони вищезазначені операції не бачать, так як в них обмежений доступ до користування програмами Ощадбанку. Також мені працівники Ощадбанку повідомили, що мені потрібно чекати дві неділі тоб-то чотирнадцять днів а вони за цей час підшвидчать керівництво, та моє питання вирішиться.
Після того як пройшло більше чотирнадцяти днів, та я побачив що мені гроші в сумі тисяча гривен не повернулася, я прийшов в відділення Ощадбанку де зателефонував на гарячу лінію Ощадбанку та запитав і в працівників відділення Ощадбанку і у оператора гарячої лінії Ощадбанку, чому мені досі не повернулися мої гроші. На що мені повідомили, що мені потрібно чекати місяць після чого питання вирішиться повністю, тобто мої гроші повернуться на мій рахунок.
Після того як пройшло більше місяця, та я побачив що мені гроші в сумі тисяча гривен не повернулася, я зателефонував на гарячу лінію Ощадбанку та запитав чому мені не повернулися мої гроші. На що мені оператор повідомила, що як-що мені не повернулися гроші протягом місяця то мені потрібно звернутися в відділення Ощадбанку та мені наддадуть повністю всю інформацію. Розуміючи, що мене водять за ніс, та ніхто мені мої гроші повертати не збирається я повідомив оператору, що відповідно до закону України про звернення громадян мені ніхто не надав відповіді хоча пройшло вже більш тридцяти днів та я почав вимагати, щоб мені надали відповідь стосовно мого звернення. На що оператор Ощадбанку повідомила, що всі відповіді як усні так і письмові я зможу отримати в відділенні Ощадбанку де я обслуговуюсь та де я писав стосовно цього заяву.
Прийшовши до відділення Ощадбанку мене працівники Ощадбанку почали заспокоювати та повідомили, що згідно правил повернення коштів, вони повертаються на сорок п’ятий день, після написання заяви. На моє прохання показати мені ці правила, працівники Ощадбанку повідомили, що ці правила мають відповідний гриф згідно якого ним можуть користуватися тільки працівники Ощадбанку та відвідувачам банку вони показувати не мають права.
Погодившись на те, що мені потрібно чекати сорок п’ять днів я пішов додому.
Після того як пройшло більше сорока п’яти днів, та на мій рахунок не повернулася моя тисяча гривен, я зателефонував на гарячу лінію Ощадбанку та запитав чому мені не повернулися мої гроші. На що мені оператор повідомила, що як-що мені не повернулися гроші то мені потрібно звернутися в відділення Ощадбанку де мені все роз’ясняють. Після чого я пішов до відділення Ощадбанку, та запитав чому мені після сорока п’яти днів не повернулися мої кошти, на що мені повідомили, що сорок п’ять днів потрібно рахувати без врахування вихідних днів, тобто мені потрібно чекати ще дванадцять днів.
Не маючи іншого виходу, я пішов додому чекати ще дванадцять днів.
Після того як закінчилися сорок п’ять та дванадцять днів, та на мій рахунок не повернулися мої гроші я зателефонував на гарячу лінію Ощадбанку та запитав коли повернуться мої гроші, на що мені оператор почала поясняти, що згідно правил банку мені потрібно чекати сто двадцять днів. Після чого розуміючи, що мене водять за ніс та мені ніхто не збирається повертати мої кошти, я звернувся в відділення Ощадбанку до керівництва, з питанням коли мені повернуться мої кошти. На що керуючий філії Ощадбанку Северин О.М. мені повідомив, що так-як при знятті грошей мною було проведено шість банківських операцій в банкоматі то працівниками Ощадбанку було перевірено одну із операцій (тільки останню), також тепер працівникам Ощадбанку потрібно перевіряти кожну операцію, перевірка однієї операції відповідно до тарифів банку буде мені коштувати сто п’ятдесят гривен, відповідно я повинен буду за кожну операцію уплатити по сто п’ятдесят гривень.
Порахувавши те, що я повинен буду заплатити практично ту саму суму яку мені не видав банкомат, та не погоджуючись з цим я почав Северина О.М. запитувати чому мені відразу не казали про ці умови, чому мені сказали що в Альфа-банку не потрібно брати інформацію яка була проведена операція невдала, чому мені ще досі не надали ніякої відповіді хоча пройшло більше двох місяців (відповідно до закону про звернення громадян відповідь повинна надаватися не пізніше тридцяти днів). Ні на одне питання я відповіді не отримав.
Розуміючи, що мене просто водять за ніс та ніхто із працівників Ощадбанку не збирається повертати мені мої кошти, я на ім’я керуючого філії Ощадбанку Северина О.М. 13.07.2020 р. написав письмову заяву з питанням коли мені наддадуть відповідь по моїй заяві.
17.07.2020 року керуючим філії Ощадбанку Северин О.М. на моє ім’я була надана відповідь в якій зазначалося, що якщо я не наддам згоди на зняття коштів з мого рахунку в сумі по сто п’ятдесят гривень за перевірку кожної операції то ніхто мені кошти повертати не буде.
На що він мені повідомив, що якщо я не наддам згоди на зняття з мого рахунку коштів в сумі по сто п’ятдесят гривень за перевірку кожної із шести операцій то він ніяких дій проводити не буде, відповідно кошти мені не повернуться.
20.07.2020 року я ще написав заяву на ім’я керуючого філії Ощадбанку Северина О.М. щоб він надав запит до Алфа-банку, щоб дізнатися інформацію яка із операцій була проведена в цьому банкоматі невдала, але по поведінці Северина О.М. я зрозумів, ніхто мені мої гроші повертати не збирається.
03.08.2020 року мені була надана відповідь з інформацією, що про спірну транзакцію я можу звернутися із заявою лише в строк 120 днів (хоча до цього оператор мені надавала інформацію, щоб я чекав 120 днів для вирішення мого питання) а також в відповіді було зазначено, що розслідування операцій коштує 150 гривень. На моє питання в відділенні Ощадбанку про те, що я не згоден надавати на шахрайські дії працівникам щоб з мого рахунку знімало по 150 гр. × 6 транзакцій = 900 гр. Мені працівники Ощадбанку відповіли, що якщо я не наддам письмової згоди на зняття коштів з мого рахунку то вони нічого робити не будуть.
На моє питання чому працівники Ощадбанку не можуть просто надати запит до Альфа-банку, яка із транзакцій була невдала, мені повідомили, що ніхто нічого робити не буде поки я не наддам згоди на зняття коштів з мого рахунку.

Дані дії підпадають під 190 статтю Кримінального кодексу України (шахрайство).
Коментар до статті 190. Шахрайство
1. Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство) — карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.
2. Шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому,-
карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк від одного до двох років, або обмеженням
волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.
3. Шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням єлектронно- обчислювальної техніки — карається позбавленням воді на строк від трьох до восьми років.
4. Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою,-
карається позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.
Якщо працівники Ощадбанку роблять шахрайські дії, щоб всілякими діями видурити у користувача банку власні кошти то цей банк ШАХРАЙ.
Висновок Ощадбанк, банк Шахрай.
18 серпня 2020, 9:48
Доброго дня! Напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення ваш контактний номер телефону та ПІБ. Інформацію по вашому запиту перевіримо.
GennadyTop 17 серпня 2020, 18:46
Странно, однако время берёт своё. У меня возникла не стандартная ситуация, связанная с закрытием карточки Ощадбанка. По телефону вопрос решить не удалось, однако обратившись в письменном виде по электронной почте, вопрос решился очень оперативно. Вот уж действительно неожиданно. Всем, кто принимал участие в решении моего вопроса, большое СПАСИБО. Всем клиентам банка, совет. Не тратьте время на разговоры. Пишите, и Вам ответят.
18 серпня 2020, 10:50
Добрый день! Благодарим за отзыв. С Ув. Команда Ощадбанка!
Ярослав Воронченко 17 серпня 2020, 16:32
Здравствуйте! Я имею статус ВПЛ. И мне нужно проходить будет скоро идентификацию. На данный момент нахожусь территории Донецкой области, неподконтрольной украинским властям.
В связи с коронавирусной инфекцией, у нас закрыты пункты пропуска (КПВВ).
Скажите пожалуйста, можно ли пройти идентификацию личности и карты дистанционно, не приезжая в банк?
И если нельзя, то, может, в обозримом будущем внедрите такое нововведение?
Спасибо!
17 серпня 2020, 17:07
Добрый день! В соответствии с требованиями Закона Украины «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины, направленных на предотвращение возникновения и распространения коронавирусной болезни (COVID-19) Ощадбанк на период установления карантина или ограничительных мер, связанных с распространением коронавирусной болезни (COVID- 19), и в течение 60 дней со дня его отмены прекратил блокирование расходных операций по карточному счету внутренне перемещенных лиц, которые должны были пройти физическую идентификацию.
dmitrenko23vika 17 серпня 2020, 15:36
Мне до сих пор не пришел остаток субсидии на карту, за отопительный сезон.На горячей линии сказали обратиться к Вам.Жду ответа
17 серпня 2020, 17:04
Добрый день! В ближайшее время будет проходить синхронизация данных в базах, после чего будет зачисление по счетам.
Ali Aisin 17 серпня 2020, 13:29
Це той банк де завжди знайдеться «відмазка» замість РІШЕННЯ!

Елементарні речі стають ПРОБЛЕМОЮ у цьому банку.

Правду кажуть > СССР = ОЩАДБАНК

Завжди черги! Без виключення!
17 серпня 2020, 14:04
Доброго дня! Вже надали відповідь на ваше повідомлення раніше.
irinatsapun 16 серпня 2020, 16:18
Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, законно ли банк удерживает мои деньги 9600 грн., если я банку должна 6500 грн.? ( Телефон не могу пополнить! Кредит через интернет-кабинет не могу погасить! В отделение не могу-карантин! ) Уважаемые работники банка: заберите то, что я должна, остальное отдайте.
17 серпня 2020, 12:32
Добрый день! Рекомендуем обратиться в контакт-центр банка, для детализации вашей ситуации: 0800-210-800.
Ali Aisin 15 серпня 2020, 22:27
Забыл оплатить штраф. (Потерял квитанцию)

Имея счета в данном банке из элементарной ситуации создалась целая проблема.
Теперь мне нужно ходить собирать документы чтоб разблокировать счёт.

В цивилизованном банке данный вопрос занимает МГНОВЕНИЕ!!!
Не выходя из дома!

Не рекомендую иметь счёт в данном банке!

#головняк по пустякам.
Савдепия
17 серпня 2020, 12:29
Добрый день! Подскажите, какая именно претензия к Ощадбанку? И мы постараемся вам помочь! Тут вопрос более актуален к исполнительной службе. Как только исполнитель отправит письмо в банк, счет будет разблокирован. С Ув. Команда Ощадбанка.
Den2020 15 серпня 2020, 14:09
Ощадбанк — самый непрофессиональный и совковый банк в Украине. Сегодня, в субботу, хотел сделать покупку в супермаркете и оказалась, что моя карточка заблокирована, при чем как выяснилось заблокированы все мои карточки. Также в Ощад 24 я не могу сделать не одну операцию. Как мне сказали на горячей линии — это сделал финмониторинг, и чтобы решить вопрос я должен обратиться в отделение Ощадбанка, которое работает только с понедельника. Какой тупизм! То есть два дня я не могу распоряжаться своими деньгами. Банку все равно, на что я буду жить, может мне деньги на лекарства понадобятся или я вообще нахожусь в другом городе! Почему нельзя решить вопрос в телефоном режиме? Я могу подтвердить все свои пароли, телефон привязан к карте много лет. В чем проблема? Просто совковый подход. Но больше всего меня возмущает то, что карточки заблокировали и меня даже не уведомили об этом, не попытались связаться со мной и выяснить какие-либо вопросы. Просто тупо заблокировали, а ты бегай и сам выясняй.
17 серпня 2020, 11:51
Добрый день! Напишите, пожалуйста, номер или адрес вашего обслуживающего отделения. Информацию обязательно проверим и предоставим вам обратную связь.
klient08d 14 серпня 2020, 22:15
Закончился срок действия карты — пришло СМС, перезвонил оператор и сообщил, что пришла новая карта, можно забирать.Предложили записаться в электронную очередь. За это — большое спасибо, в условиях карантина и ограниченного времени -самое то! Поменяли карту.Старая карта была с устроенным кредитом, дали 2 карты -зарплатную и кредитную(эту не активировал), сказав, что теперь только так. На вопрос, что там на старой карте — сказали.что ничего. Через некоторое время пришло сообщение, что я должен оплатить сумму за пользование кредитом. Я знал, что ест задолженность, но почему в отделении сказали, что ничего нет? Позвонил на «Горячую линию», оператор долго мучила по вопросам безопасности моей карты(здесь тоже банку +). посмотрела счет и сказала, что я должен 900 грн. На вопрос, как это решить, выдала длиннющую тираду, где я ничего не понял.Но потом более подробно объяснила и выдала очень сложный путь погашения долга… Через некоторое время я решил еще раз позвонить на «Горячую линию», где оператор, выслушав меня, за несколько минут выдал простое решение активации карты и погашения долга. Так вроде бы и нормально, но неприятный осадок о том, что скрыли, что я должен, остался.Времени прошло все-таки 2 месяца… А в местности, где я постоянно проживаю, нет ни терминалов, ни интернета, связь не очень…
17 серпня 2020, 11:49
Добрый день! Большое спасибо, что отметили позитивные моменты в работе банка! Для проведения беседы с сотрудниками данного отделения, в разрезе улучшения качества обслуживания, напишите, пожалуйста, нам в личные сообщения номер или адрес отделения. С Ув. Команда Ощадбанка!
Paska2020 14 серпня 2020, 20:46
В двух словах! Банк был навязан предприятием для получения пенсии!
И началось… пришел получать карту пенсионную, барышня заставила снова заполнять документы… хотя вроде я все уже оформил, короче втулила мне кредитную карту, а лишь потом отправила в кассу за пенсионной. Ну бог с ним.
Посчитали мне пенсию и начислили мне на карту сразу за 4 месяца (пенсию), одним словом на счету было в районе 50 тысяч. Кинулся снять деньги… объехал пол Харькова… не один банкомат не работает… ну до ладно. Снял с горем пополам 20 тыс.грн. и тут началось!!!
Остальные свои деньги без процентов я снять не могу!!! С 1 июля решением там какого-то директора… они ввели ограничения — без процентов только 20 тыс.грн., а остальные деньги можно снять в банкомате только с процентами!!!
При этом не один сотрудник меня не уведомил!!! Самое смешное, звонили каждую неделю и рекомендовали воспользоваться кредитной картой!!!
Главное! Зачем мне такой банк, где за снятие моих же денег, мне нужно платить проценты???? Это идиотизм!!!
Сейчас мне напишут, что наличку можно было снять в кассе, отвечу!!!
Лишь после пятого разговора я узнал что снять можно без процентов в кассе!
Позвонил в отделение банка, сказали деньгу нужно заказывать… ждал три рабочих дня!!!
Короче дно, а не банк! Поваги до клиента нет..., пришел в отделение а там тупо сарай. Но самое обидное это платить проценты за снятие своих же денег
17 серпня 2020, 11:33
Добрый день! Как Вы уже поняли, Вы можете без ограничений снять ваши средства в кассе банка 2 раза за месяц. Так же, рекомендуем ознакомится с инструкцией по выгодному использованию карт Ощадбанка: https://www.oschadbank.ua/ua/yak-vygidno-korystuvatys-kartkou.
Tatyana7777 14 серпня 2020, 19:13
С июня месяца начала узнавать когда будут зачислены неиспользованные деньги по субсидии. Сначала в отделении банка говорили «ждите». Потом, звоните на горячую линию. На горячей линии сказали обращайтесь в отдел субсидий или в отделение где получили карту или ждите. Работники банка не владеют никакой информацией ни в отделении банка ни на горячей линии. Достала всех: горячую линию, отдел субсидий, отделение банка. Денег нет.. Банк нагло беспроцентно пользуется нашими деньгами.
17 серпня 2020, 11:14
Добрый день! Банк произвел выплату остатков безналичной субсидии в июне 2020 Также, банку стали известны случаи, когда выплата не поступила. Проверкой подобных ситуаций занимается ответственное подразделение, подключая к проверке разработчиков программного обеспечения. В ближайшее время будет произведена выплата.
alex567 14 серпня 2020, 17:51
Відділення за адресою: Харків, вул. Китаєнка, 5-В
Качество обслуживания на высоком уровне.Хочется особо отметить девушек администраторов, которые предельно ясно всё обьясняют и помогают найти быстрое решение проблем.
17 серпня 2020, 11:01
Добрый день! Благодарим за отзыв. С Ув. Команда Ощадбанка!
qweertypoiuyyr 14 серпня 2020, 17:20
Когда-то работал в этом злощастном банке. Был просто в ужасе!!! Так как приехал с большого города, где в нормальной среде в моральных рамках это попросту не допустимо! С утра Нас закрывали в кассе, под бронированным стеклом, первый и последний выход с кассы можно было сделать только в обед на 30мин. Ни воды, ни в туалет, ни какой-то перерыв в 5 мин. не был прогнозированн.Менеджерский состав был просто комок змей! ( Но не все) бесконечные сплетни, не довольства и крики, как на сотрудников так и на клиентов. Во главе конечно же стоит заведующая отделением, и управляющая Олексанрийским районом. Муженёк ее работает там же только завхозом. Попросту ничего не делает, сидит целыми днями и курирует всеми. Подтянула — как говорится.
Когда кто то из сотрудников делал ошибку, в глазах управляющей и ее муженька просто загорались глаза. Это означало что после закрытия отделения они в двоем вызывали в ее кабинет этого сотрудника, орали и унижали. Я был свидетелем не однократного такого « вызова на ковер», после чего выбегали девушки в слезах, и на следующей день писали заявление на увольнение.
Более старые работники говорили что этот муженёк даже избил клиента под банком, за то что он пришел с просьбой решить какую-то проблему, связанную с Ощадбанком.
P.S. будьте внимательны к этим личностям, как клиенты так и сотрудники!!! А то и по морде можно получить.
17 серпня 2020, 10:59
Добрый день! Напишите, пожалуйста, нам в личные сообщения ваши данные для обратной связи (ФИО и номер телефона), а также ФИО сотрудников банка. Информацию по вашему отзыву, обязательно проверим.
Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝